mitsubishi heavy klima

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
değerli kardeşlerim günümüzde birçok insan mitsubishi adına kanıp mhı marka klimaların alt modelini alıp çok iyi bir klima aldığını düşünüyor.evt marka belki ülkemizde mitsubishi adıyla satılıyor ama japonyada bu isimle satılamıyor.tek mitsubishi JAPONYADA mitsubishi elektirik tir.marka kötümüdür peki derseniz hayır marka olarak asla kötü değildir.ama distibitör olarak yani iklimsa olarak kötüdür

memleketimin insanlarını keriz gören bu firma malesef mhı nin alt gurup klimasını zmp serisini insanlara bu gün birdünya yalanlar sıkarak satıyorlar.değerli arkadaşlar mhı zmp serisi tavuğun (dikkat edin horoz demiyorum)kırpılmış tüysüz hali ve hastalıklı olan modeli.plastiğinden tutunda birçok aksamına kadar vasat durumda olan bir modeldir.

kart yakma sorunları ve komp yakma sorunları olabilmektedir.ayrıca iç ünite fan motoru sesi (cırlama sesi) kroniktir.BURAYI ÖZELLİKLE BÜYÜK HARFLE YAZMAK İSTEDİM:

PLASTİK GENLEŞME SESİ ÇATIRTISI YANİ GERÇEKTEN TAHAMMÜL EDİLEMEYECEK DERECELERDEDİR.YATAK ODASI İÇİN DÜŞÜNENLER HAYATININ HATASINI YAPMIŞ OLURLAR ÇÜNKİ PLASTİK ÇATIRDAMA SESİNDEN UYKULARI DA HUZURLARIDA HARAM OLUR.

bunlar eksi yönleri olup alacak olan arkadaşların bilmesi iyi olur.tabi iklimsanın kötü taraflarını hiç yazmıyorum bile.sadece şunu diyorum iklimsanın eline düştünüzmü bittiniz.arıza büyükse zaten klimayı direkt atın çöpe çünki istedikleri servis parça parası yeni klima alıyor emin olunuz.

[size=large]bakınız bu klimalar sağda solda bilinçsiz ,bihabersiz cahil insanlar tarafından öneriliyor.klima nedir diye bir soru soran ve klimayı görünce çok afedersiniz mööö diyen birileri bu gün klima profesörü olmuş birilerinin şemsiyesi altına girmiş insanlarımızı yanlış aptalca düşüncelerle yönlendiriyor.

[size=large]böylesi mööcülere dikkat etmenizde çok fayda var zira mööö diyen birinin yönlendirmesi sonucunda sizlerde çok ahhhhh çekersiniz ama geçmiş ola o satden sonra.

[size=large]bütün bunlar biryana yukarıdaki yazdıklarım yanlış anlaşılmasın.mhı zmp serisi bu gün piyasadaki alt gurup olarak satılan klimaların yüzde 80 ninden iyidir emin olun.yani bir arçelik, beko,vestel,baymak,samsung,greee ve türevleri,york,sigma,daylux,ve böyle uzayıp giden markaların alayından bu haliyle iyidir.bu konuyu açma sebebim insanların bu modelin eksi yönlerini bilmeleri ve ona göre karar vermeleridir.yoksa ne markayı nede modeli kötüleme gibi bir amaç güdülmemiştir.özellikle bunu belirtmek istedim.çünki sağdaki soldaki cımbızcılar ,kaş alıcı ağdacılar yanlış yerlere çekerek malzeme haline getirerek büyükbir başarıymış gibi insanlara farklı lansediyorlar.

[size=large]not:ayrıca zmp modelini uzun zamandır   kullanan tanıdığım çatırdama sesi haricinde herşeyinden memnundur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt