MİTSUBİSHİ ELECTRİC MSZ-SF35VE klima hk.

K Çevrimdışı

KarabeY

Yeni Üye
30 Haz 2017
26
Merhaba arkadaşlar.
Bu klimayı 2 senedir kullanıyorum. Valla zaman çabuk geçmiş. Daha dün fark ettim. Bu klima da uyku modu yok diye. Daha yeni bir klima aldım daha montajı olacak da. Onda olunca kendi sf ile kıyaslıyayım dedim. Birde odam küçük klimayı da büyük almışız. Artık en düşük ayara getirip, dereceyi 27 ye alıp uyuyoruz. Ama sabaha kadar üşüdüğümü hissediyorum. Ayrıca bugün sabah kalktığımda burnum tıkalıydı. Biraz çarpılmışız.
Uzun lafın kısası, uyuduğumuzda bu klimada hangi değerlere alıp yatmalı? :deli:

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: MİTSUBİSHİ ELECTRİC MSZ-SF35VE klima hk.

KarabeY' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.
Bu klimayı 2 senedir kullanıyorum. Valla zaman çabuk geçmiş. Daha dün fark ettim. Bu klima da uyku modu yok diye. Daha yeni bir klima aldım daha montajı olacak da. Onda olunca kendi sf ile kıyaslıyayım dedim. Birde odam küçük klimayı da büyük almışız. Artık en düşük ayara getirip, dereceyi 27 ye alıp uyuyoruz. Ama sabaha kadar üşüdüğümü hissediyorum. Ayrıca bugün sabah kalktığımda burnum tıkalıydı. Biraz çarpılmışız.
Uzun lafın kısası, uyuduğumuzda bu klimada hangi değerlere alıp yatmalı? :deli:

karabey kardeşim uyku modu yok evet.benimde klimalarımdan birisi sf.diğerlerinde uyku modu var ama inanın yıllardır birkere bile kullanmadım bu modu :yerlerde:

derece işi kişinin vucut sistemine göre değişir.kendimden örnek verirsem aynı sizin gibi genelde uyurken 27 ye alıyorum.bazen üşüyor gübü oluyorum bazen sıcaklıyor gibi oluyorum.26 ya alıyorum üşüyorum genelde.ama aldığım zamanlar çok sık olmasada oluyor

vucudu dirençli olanlar ise bizim gibi değil tabi.24 hatta 22 de bile uyuyanlar var.biz o derecede yatsak sabaha mortingen oluruz :yerlerde:

demem oki sabit bir dereceyi kendi konforunuza göre ayarlayacaksınız.

K Çevrimdışı

KarabeY

Yeni Üye
30 Haz 2017
26

Aynen. Bildigimiz gibi devam yani. Aslinda uyku modu guzel birsey. Normalde sicakligi kendi ayarliyordu bildigim kadar.
Neyse, zaten 2 gun sonra yatak odasina klima takilcak. Takilana kadar oturma odasinda yatacagim icin dikkatimi cekmisti.
Tesekkur ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,405

Uyku modu mu

Tum klimalarimda var ama hic kullanmadim

Hava debisi dusurup ve agiz cikisi isisini yukselttigi icin
Hic tercih etmiyorum
26 kullaniyorum sicak gelirse 25
Oldu bitti
Tabiki Surekli Yuksek Fanda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri