Mitsubishi Electric Kalite Farkı

• Konbuyu başlatan Acemi Klimacı
  • Başlangıç tarihi
A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Şu videoyu iyi izleyin.
Odadaki nem yüzde 74
Set edilen sıcaklık 24
Oda sıcaklığı 21.8 derece
Dış sıcaklık 2 derece
Ve klima gördüğünüz gibi yavaş yavaş kısmaya başlamış. 460 wat tüketiyor ki oda sıcaklığına yavaş yavaş ulaşmaya başlayınca kısmaya başlıyor kendisini. Normal klima olsa 600-700 wat tüketirdi. - Soğuklarda çok iyi bu değer.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Cvp: Mitsubishi Electric Kalite Farkı

Güzel Bir Video Stabil Bir Klima Zaten Bu Sekilde Çalısmalı.
Paylasım için Tesekkurler

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

me işte budur arkadaş.me klima kağıt üstünde iş yapmaz direk sahada yapar ahanda böyle.piyasanın bir numarası helal olsun bu firmaya .böyle bir anlayışla şuan türkiyede bu işi ciddi yapan birtane firma yok.

pazar malı değil kalite kalite arkadaş.bazı kendini bilmez ahmaklar tutuyorlar düdüklü tencere gibi klimalarını me yle yarıştırıyor hatta üstün çıkarıyorlar.buda bence ahmaklığın cahil daniskasıdır.söz uymadı ama idare ediverin gari.

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

qMn9zQ.png

saygıdeğer 9köy abim ağzına sağlık.sende olmazsan oralara adalet uğramaz.herzaman diyorum piyasa yalancı dolandırıcılarla dolu.herkes malını satabilmek için diğerini kötülüyor.birtane dürüstü yok klimacıların alayı böyle abi.

tegora yakında baştacı olur hatta tacının taşlarını hazırlıyordur birileri.yani ben şunu bilirim yaw eşşe altın semerde vursan eşşek gene aynı eşşektir .mesela haier klimalarda çok gazlandı piyasada altın semerde taktılar pırlanta tacda.ama ne oldu takanların ellerinde patladı.çünki klima değil duvar objesi .gerçi obje için fiyatı çok ama nedicen idare edivercen gari.

şimdik noldu tacı elinden alındı türkiyeden çıkıyor.ellerindeki klimaları kampanyayla mampanyayla şampanyayla millete kakalıycaklar sonrada kaçacaklar.alanların elinde patlar arkadeş bu klimalar.gerçi patlıyor her alanın elindede susmak zorunda kalıyor yurdum insanı .

ben haieri bit pazarında görsem bedave üstünede para deseler hurda diye yüzüne bakmam.la önüme gelse zaten sokaktan geçen seyyar hurdacılara bedave veririm gider.neyima lazım arkadaş klima yattığı yerden elektirik içiyor.aman ha kapınızın önünden bile geçirmeyin mazallah elektirik saatiniz aşka gelir.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasanustaa' Alıntı:
qMn9zQ.png

saygıdeğer 9köy abim ağzına sağlık.sende olmazsan oralara adalet uğramaz.herzaman diyorum piyasa yalancı dolandırıcılarla dolu.herkes malını satabilmek için diğerini kötülüyor.birtane dürüstü yok klimacıların alayı böyle abi.

tegora yakında baştacı olur hatta tacının taşlarını hazırlıyordur birileri.yani ben şunu bilirim yaw eşşe altın semerde vursan eşşek gene aynı eşşektir .mesela haier klimalarda çok gazlandı piyasada altın semerde taktılar pırlanta tacda.ama ne oldu takanların ellerinde patladı.çünki klima değil duvar objesi .gerçi obje için fiyatı çok ama nedicen idare edivercen gari.

şimdik noldu tacı elinden alındı türkiyeden çıkıyor.ellerindeki klimaları kampanyayla mampanyayla şampanyayla millete kakalıycaklar sonrada kaçacaklar.alanların elinde patlar arkadeş bu klimalar.gerçi patlıyor her alanın elindede susmak zorunda kalıyor yurdum insanı .

ben haieri bit pazarında görsem bedave üstünede para deseler hurda diye yüzüne bakmam.la önüme gelse zaten sokaktan geçen seyyar hurdacılara bedave veririm gider.neyima lazım arkadaş klima yattığı yerden elektirik içiyor.aman ha kapınızın önünden bile geçirmeyin mazallah elektirik saatiniz aşka gelir.
Usta sonuna kadar haklısın. Ellerine sağlık Hasan Abim Hasan Ustam. Bu klima işleri çok karışık şeyler. Öyle çamaşır makinesi üretmeye benzemez. Bugün 2500 TL ye kaliteli çamaşır makinesi alabiliyorsunuz. Ama kaliteli klima ortalama 4-5 bin TL arasında. Her zaman Mitsubishi Electric e özenmişimdir. Hep böyle klimam olsun istemişimdir yıllar boyu nasip kısmet. Haier in pazardan çekilmesi iyi oldu. En azından Türkiye'den yavaş yavaş çekiliyor. Mitsubishi Electric kompresörü olsa bir kere o kadar elektrik Tüketmez. Yahu bendeki çakma Mitsubishi bile en fazla faturaya kısma yapmadan har her çalışıp 150 TL yansıtıyor. Ortalama 120 olsun evde termosifon var her gün 70 derecede çalışıyor annemin sayesinde. Ahım şahım klima değil ama en azından bakır ve içim rahat

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

inşallah kardeşim allah sanada nasip eder bir me.  can sağlığı olsun hepsi olur yavaş yavaş.  seniz klima haiere bin basar sen rahat ol. ne me kompresörüya yemesinler insanları. yalanla dolanla yürümedi zaten türkiyeden yürüyorlar işte.

herşey ortada zaten apaçık anlayana.anlamayanada biz diyoruz anlayın ve kanmayın.marka düşmanlığımız yok iyiye iyi kötüye kötü deriz.bizde neyse her cihaz gramajına kadar hakkını alır artı ve eksi yönde.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Zaten Bizde Haier Klimayı (Hani Premium Diyordu Ya) Malum Kısının Lafına Bakarak Aldık
Ozellıkle Ustune Basarak
Bu Klimada Mitsubishi Kompresör ve Yazılım Kullanıyor Dedi Bunun ilgili 1 Ton Mesajı var
Cihaz Stabil Calışmayınca Araştırdık ki Cihazda GMCC kompresor kullanılmıs Oldugunu Ogrendik (Giriş Sınıfı Bir Kompresör)
Kullanılan yazılım Mitsubishi Electric degil Mitsubishi Heavy Yazılımı Olduğunu Ögrendik
Kaldıkı Mitsubishi Heavy Kendı Kullandıgı Yazılımı Verır mı
Bana Rakıp olacak Adama Ben Benım Kullandıgım Aynı Yazılımı vermem
Durduk Yere 120watt Elektrik Tuketiyor Hayırdır Ne Ayak Demeye Başladık
Bir Buroşürde Kompresör Isıtıcını Gördüm Attık 1 taş Kuyuya Malum Kişiye
Önce Yok Denildi,Sonra Opsiyonel,Sonra Kompesor Değil Tava Isıtıcısı Denildi
En Son Sıkıstıra Sıkıstıra Karter Tavası Olğunu İtiraf Etti
Karter Isıtıcı = Kompresör Isıtıcısı
Ha Bu Arada Kompresör Pancar Motoru Gibi Çalısmakta Bilginiz Olsun Bayağı Sesli

244nn2d.jpg

9glz6f.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Zaten Malum Forumda 9köy Usta Harici Nesnel,Objektif Yazı Yazan Başka Kimse Kalmadı
Çıkar ve Menfaat Üzerine Kurulu Hersey
Ben Almıyorum Böyle Bir Adam Onların içinde Nasıl Duruyor.
Malum Sahıs Zaten Daikini Övmeye Başlamıs Kesin Bayiliğini Alacak Altyapıyı Ayarlıyor Şimdiden  :)

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Zaten Malum Forumda 9köy Usta Harici Nesnel,Objektif Yazı Yazan Başka Kimse Kalmadı
Çıkar ve Menfaat Üzerine Kurulu Hersey
Ben Almıyorum Böyle Bir Adam Onların içinde Nasıl Duruyor.
Malum Sahıs Zaten Daikini Övmeye Başlamıs Kesin Bayiliğini Alacak Altyapıyı Ayarlıyor Şimdiden  :)
Sota sıkma canını. Boşver bak birol sağa sola koşuşturur. Onun para için yapmadığı şeyler yoktur. Şimdi Tegora lar klima olacak hani zamanında dh de Tegora ları kendi forumunda da öyle eleştiriyordu ya gerçek Daikın değil diye şimdi gerçek Daikın diye kazık atıp duracak millete.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Takatoshi Biz Burdayız Vatandaşlarımızı Doğru Yolu Göstereceğiz Allahın İzniyle

Vatandaşlarımızın Paralarının ÇarÇur Olmasına İzin Vermeyeceğiz

Milli Servet Sonuçta.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Takatoshi Biz Burdayız Vatandaşlarımızı Doğru Yolu Göstereceğiz Allahın İzniyle

Vatandaşlarımızın Paralarının ÇarÇur Olmasına İzin Vermeyeceğiz

Milli Servet Sonuçta.
Kesinlikle zaten bu forum amaçsız tarafsız insanları yönlendirmek için kuruldu. Forum yaygın değil ama en azından haramzadelik işlemek için foruma adam gelsin diye 40 takla atmıyoruz. Forumu ziyaretçilere kapatacak kadar zavallı değiliz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Yakın Zaman Hepsi Olacak Yavaş Yavaş
Üst Sıralardan Çıkmaya Başladık.
Bu Forumu Ben Kurmuş Olabilirim ama Bana Ait Değil Hepinizin Forumu Hepinize Ait Ona Göre Sahip Çıkın.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
@Takatoshi Tsuda

Yakın Zaman Hepsi Olacak Yavaş Yavaş
Üst Sıralardan Çıkmaya Başladık.
Bu Forumu Ben Kurmuş Olabilirim ama Bana Ait Değil Hepinizin Forumu Hepinize Ait Ona Göre Sahip Çıkın.
Kesinlikle. Ama sadece klima bölümü üstüne olmuş. Her bölüm olsa daha iyi olur. Diğer bölümleri az çok ayakta tutarım ben.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Görüş ve Önerilerini Özelden Paylaş Benim İstişare Ederiz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt