Mitsubish electiric mi mitsubish heavy mi

F Çevrimdışı

Fıratt

Aktif Üye
28 Ağu 2022
101
39
Hepinize merhabalar klima arayışı içerisindeyim fikrimi mitsubish den yana karar verdim fakat electiric mi heavy mi hangisini almalıyım arasındaki fark nedir hangisi daha ekonomik sessiz uzun ömürlü ve ısıtma performansı daha iyidir klimaya ısıtmasından puan verilir heavy electiric e göre biraz daha ucuz hangisini almalıyım saydığım kriterlere dayanarak

Adem hocam senin görüşlerini bekliyorum A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mitsubishi Heavy iyidir hoştur ama Gebzede montajlanan bir Bosch benim gözümde ne kadar Bosch ise, Mitsubishi Heavy de ancak o kadar Mitsubishi olur bana göre.

Başka bir marka ile kıyasladığınızda MHI öne çıkabilir doğrudur fakat ME ile MHI kıyaslanması dahi bana göre abes ile iştigaldir :ok

Kişisel fikrim, klimada piramidin tepesinin Mitsıubishi Electric'e ait olduğu yöndedir :ok

F Çevrimdışı

Fıratt

Aktif Üye
28 Ağu 2022
101
39
Mitsubishi Heavy iyidir hoştur ama Gebzede montajlanan bir Bosch benim gözümde ne kadar Bosch ise, Mitsubishi Heavy de ancak o kadar Mitsubishi olur bana göre.

Başka bir marka ile kıyasladığınızda MHI öne çıkabilir doğrudur fakat ME ile MHI kıyaslanması dahi bana göre abes ile iştigaldir :ok

Kişisel fikrim, klimada piramidin tepesinin Mitsıubishi Electric'e ait olduğu yöndedir :ok
Zaten MHI ler ME ye göre ucuz olmasıyla bilinir ucuza mitsubish kalitesi diye MHI ME ye göre ucuz değil hatta ME yi geçmiş bile o zaman gerçeğini ME almakta yarar var model olarak enviro ile krigamine zen arasında kaldım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Zaten MHI ler ME ye göre ucuz olmasıyla bilinir ucuza mitsubish kalitesi diye MHI ME ye göre ucuz değil hatta ME yi geçmiş bile o zaman gerçeğini ME almakta yarar var model olarak enviro ile krigamine zen arasında kaldım
ME den klima alınacaksa ya Krigaminezen ya da Legenera olmalıdır. Enviro ve Hare alacağınıza gidin MHI alın daha iyi :)

F Çevrimdışı

Fıratt

Aktif Üye
28 Ağu 2022
101
39
A Adem Helvacı Sota Sota
kusura bakmayın mesajlarınızı geç gördüm ME den yana karar verdim legendera krigamine zen bakıyordum fakat sağ sola hava yönlendirmesi yok enviro da bile var onda yok özellik olarak legendera ihtiyaçlarımı karşılıyor kararımı ondan yana verdim kırmızı rengiyle :hihi😁

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri