Misafirliğe gittim ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bayındırda işim vardı ,atladım arabaya doğru Bayındır'a ,tam işimi halletmeye giderken aklıma geldi ,kendi kendime "dur bari akdrhmz akdrhmz 'in yanına gideyim bir çayını içeyim dedim,tabii önce telefon edip akdrhmz akdrhmz oradamı değilmi öğrendim,sonra odasına gittim ama orada değildi ,bana "hemen yan tarafta" dediler,yan tarafa geçtim, baktım orada oturuyor ,bana"buyrun" dedi bayan,bende "telefon almaya gelmiştim ama elinizde kalmamış sanırım ,ama bu arkadaşın telefonunu alabilirim" dedim :kiskis
(Bayındır belediye binasındayım bu arada) ,şöyle bir yüzüme baktılar bir an,ama hemen kendimi tanıttım kovalanmadan :) .
Tabii bir hürmet bir ikram ,belki 25-30 dakikadan fazla oturdum,çayımı içtim ,resmi daire olduğundan fazla uzatmadan ayrıldım,yolum düşerse bir çay içmeye yine gideceğim akdrhmz akdrhmz 'in yanına.Teşekkürler akdrhmz akdrhmz :ok

Bakınız ,aşağıdaki mesaj:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaşım aradı ,dayısı vefat etmişti ,hatta "alocum sadece bil ,gelmezsen üzülmem ,ortalık iyi değil" dedi.yıllardır tanıyorum daykoyu ,gitmezmiyim hiç.Atladım izbana ,doğru Çiğli'ye.Naldökene geldiğimde "dur" dedim kendi kendime,"Alaybey'de in , omrdml omrdml yanına uğra ,çayını iç" .
İndim Alaybey'de, sevgili ömerin dükkanını sordum ,meğer çok yakınmış izban durağına ,dükkandan içeri girdim ve ona da bir espri yaptım,o da yüzüme şaşkınca bakarken kendimi tanıttım :) (neme lazım ,dükkandan kovalanmayayım birde )
Oturdum,çayımı içtim ,bir muhabbet ,sormayın gitsin.Oradan tekrar izbana binip,cenazeye gittim,oralara yolum düşerse tekrar gideceğim bakalım.Teşekkürler omrdml omrdml :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşım aradı ,dayısı vefat etmişti ,hatta "alocum sadece bil ,gelmezsen üzülmem ,ortalık iyi değil" dedi.yıllardır tanıyorum daykoyu ,gitmezmiyim hiç.Atladım izbana ,doğru Çiğli'ye.Naldökene geldiğimde "dur" dedim kendi kendime,"Alaybey'de in , omrdml omrdml yanına uğra ,çayını iç" .
İndim Alaybey'de, sevgili ömerin dükkanını sordum ,meğer çok yakınmış izban durağına ,dükkandan içeri girdim ve ona da bir espri yaptım,o da yüzüme şaşkınca bakarken kendimi tanıttım :) (neme lazım ,dükkandan kovalanmayayım birde )
Oturdum,çayımı içtim ,bir muhabbet ,sormayın gitsin.Oradan tekrar izbana binip,cenazeye gittim,oralara yolum düşerse tekrar gideceğim bakalım.Teşekkürler omrdml omrdml :ok
Başın sağolsun emmi. Buralarda yokken de arayamadım kusuruma bakma, ben arayana kadar sen foruma geri döndün. :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt