mini full hd uydu tavsiyesi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
valla bizde next kullanıyoruz memnunum ama tek eksisi sadece benim modelimde de böyle olabilir kanal ayarı yapyıorum kısa bir süre sonra otomatik kendisi aynı yere getiriyor güncelleme oluyor bu çok sıklıkla oluyor bende artık bıraktım o nasıl istiyorsa öyle kullanıyorum kanal sıralamasını :)
TKGS güncelleme kapatırsan değişmez sıralama hocam.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Jvc 50 aldık malum. Dünya kupasından sonra digiturku takacağım jvcye. Eski tvim philips 32" . Ona bir uydu alıcısı almam lazım. Anladığım kadarıyla next bu piyasada en çok satan. Vatan bilgisayardan bir tane almayı düşünüyorum. Başka öneri varsa tabi ki dikkate alırım
Uydu cihazı için bütçe söylesin tavsiye verelim hocam :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
:sirit valla bizde de olmasa yeridir. izlediğim 2 tane dizi var onları da sornadan internetten izliyorum zaten :hihi
Uydu işi bitti artık benim gözümde hocam :ok Salondaki Vestel Tv'de Tivibu Ev var IpTv olan , hiç bir diziyi , programı saatinde izlemem. Canım ne zaman isterse Tivibu'dan geriye döner reklamsız izlerim :ok Tivibu Ev IpTv'de tüm kanalların yayın içeriklerini 1 hafta geriye kadar açıp istediğin zaman izleyebiliyorsun :deli1 odamdaki Seg Tv'dede Tv Box takılı , ordanda IpTv ile maçları , sinema ve dizi kanallarını izlerim :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,425
H Halil413, bir onceki sayfada Paylastim magbox mecury 50tl almistim
Suan 64tl civarinda
F/P isini gorur suana kadar sikinti cikarmadi bize
Tek eski yonu mekanik balastli lamba kullaniyorsaniz ayni odada
Lambayi acarken uydu cihaz anlik olarak
Gorutuyu kesiyor.

M Çevrimdışı

merakli_turk

Yeni Üye
6 Haz 2018
7
s.a arkadaşlar yazlık için 3 ay kullanmak için mini full hd tkgs li uydu alıcı almayı düşünüyorum next next star nasıldır sorun çıkarır mı altakilerin 2 tanesi minix bir tanesi 18000 olanı kutu uydu olanıdır

next minix hd black 2 plus uydu alıcısı

next minix hd punto plus uydu alıcısı

nextstar 18000 hd plus usb pvr uydu alıcısı

Aliexpress bünyesinde minimum 2gb ram ve 4 işlemcili (dual-quadro) özellikli android 5.1 ve üzeri olan cihaz alman daha ileriye dönük + her ihtiyacına cevap verecek bir cihaz olacaktır. Ayrıca ileriye dönük iptv gibi hizmet de faydalanmak istediğinde gerekli codec desteğinide bulabilir ve yükleyebilirsin.

E Çevrimdışı

ertemli

Yeni Üye
16 Şub 2018
43
n11.com'dan Full Hd Mini Uydu Alıcısı 1080P Wifili Yeni Model seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

50 TL
Yorumlarda güzel
Tkgs var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt