mini full hd uydu tavsiyesi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu Cıhazdan Almıstım Annemlere 50Liraya F/P Urunu TKGS Mevcut Next Uretımı Bır Cıhaz
magbox_mercury_full_hd_mini_uydu_alicisi_tkgsli_11312.jpg
Bunun aynından iki tane almıştım. 59 tl idi. İçinde serverde var. Cihazın arkasında duruyorlar yazılım olarak. Aliexpressden iki adet wifi anten almıştım. YouTube performansı yerinde. Şuan üretilmiyor galiba.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bu sıcaklarda mini cihazlar çok ısınmıyormu acaba.ben şahsen kasalı cihazları tercih ediyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
A ataseven, bızde mayıs ayında klımalar acılır, eylul ortasına kadar devam eder

oyuzden kesın bırsey soyleyemem.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
TKartaL tkartal, merter elektronık getırttı bu cıhaz turkıyey
next uretımı yanlıs bılmıyorsam

hala satısına devam edıyorlar. :ok

H Çevrimdışı

Halil413

Yeni Üye
29 May 2018
37
44
Hayırlı Olsun, Tecrubelerınızı Aktarırsanız Sevınırız.

Next 2000 hd cihazı güzel. Kanal geçişleri iyi. Jvc 50 ye digiturk ve bu cihazı takıp denedim. İkiside aşırı parlak görüntü veriyordu. Sonra bu cihazın içinden de kontrast ayarı türü ayarlar var. Ordan oynayınca görüntü istediğim gibi oldu. Wi-fi anteni takılırsa internette var

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

technoser

Yeni Üye
19 Haz 2018
4
34
Next kanky modelini kullandım fakat bozuldu iade ettim. Goldmaster'ın platin full hd uydusu iyidir. Bide 4k diye bir uydusu var onu da bir arkadaşımda gördüm dünya kupasını izledik görüntüsü çok başarılı herşey çok net

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
s.a arkadaşlar yazlık için 3 ay kullanmak için mini full hd tkgs li uydu alıcı almayı düşünüyorum next next star nasıldır sorun çıkarır mı altakilerin 2 tanesi minix bir tanesi 18000 olanı kutu uydu olanıdır

next minix hd black 2 plus uydu alıcısı

next minix hd punto plus uydu alıcısı

nextstar 18000 hd plus usb pvr uydu alıcısı

Öncelikle kanal geçiş hızı olarak kullandığım (pardon kullanamadığım 10.gününde servise giden ve 20 gündür halen gelemeyen) next minix hd black 2 plus çok yavaş.Kanal geçişi hızı önemliyse(4 sn)ve servis önemliyse tavsiye etmiyorum.
A Ado hocamın tavsiyesini dinlemen tam isabet olmuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri