Mini fırın tavsiyesinde bulunurmusunuz?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben n11 den taç lıfe(40 lt) diye bir marka aldım.içeresinden garanti kağıdı fatura kullanma kılavuzu hiç bir şey çıkmadı.kutuyu aldıktan 3 -4 ay sonra açtım.ama çalışmasında sorun yok gayet güzel ama bu fırını hangi firma yapmış bilmiyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
fırının pişirmesi falan güzel fakat taç bu fırını kime ürettirdi acaba.

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
taç lıfe fırın güzel ama pişirmesi harika sorun kutu içersinden ne garanti ne kullanma kılavuzu ne fatura hiç bir şey çıkmadı.yoksa fırından çok memnunum.
'Pişirmesi harıka' derken kriteriniz nedir acaba? Bu seviye fırınların hepsi birbirlerine benzer ve performansı 'idare etsın' mantığının ötesine geçemez. Etrafımda gördüğüm birçok kullanıcıdan da bu tip fırınlar ıcın aynı yorumu alıyorum aslında: 'eşit pişirmiyor, uzun sürede pişiriyor, fan var ama kendine hayri yok' en çok duyduğum yorumlar. Bu olumsuz yorumları yapabilmek için kullanıcının zaten daha önceden daha iyi bir fırın deneyimi olması lazım ki kıyaslayabilsin. İlk deneyim bu tip bir fırın olursa iyi de olsa, kotu de olsa hâline alışırsınız.
Sizinki nasıl bir performans gösteriyor; daha detaylı bilgi verebilir misiniz? İyi olduğunu belirtmişsiniz: Bilinmeyen bir urun; merak ettım

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
ben n11 den taç lıfe(40 lt) diye bir marka aldım.içeresinden garanti kağıdı fatura kullanma kılavuzu hiç bir şey çıkmadı.kutuyu aldıktan 3 -4 ay sonra açtım.ama çalışmasında sorun yok gayet güzel ama bu fırını hangi firma yapmış bilmiyorum.
Tahminimce vestel garantisinde taç markası zorlu holdingin çünkü

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
'Pişirmesi harıka' derken kriteriniz nedir acaba? Bu seviye fırınların hepsi birbirlerine benzer ve performansı 'idare etsın' mantığının ötesine geçemez. Etrafımda gördüğüm birçok kullanıcıdan da bu tip fırınlar ıcın aynı yorumu alıyorum aslında: 'eşit pişirmiyor, uzun sürede pişiriyor, fan var ama kendine hayri yok' en çok duyduğum yorumlar. Bu olumsuz yorumları yapabilmek için kullanıcının zaten daha önceden daha iyi bir fırın deneyimi olması lazım ki kıyaslayabilsin. İlk deneyim bu tip bir fırın olursa iyi de olsa, kotu de olsa hâline alışırsınız.
Sizinki nasıl bir performans gösteriyor; daha detaylı bilgi verebilir misiniz? İyi olduğunu belirtmişsiniz: Bilinmeyen bir urun; merak ettım
eski Arçelik büyük boy fırın bozulunca valideye aldım kek-börek-yemek tavuk vs pişirdi pişirmesi gayet başarılı.eşit pişiriyor .yani kısacası memnunlar.3-4 sene idare etsin belki o zamana kadar dünyanın bizi kıskanması biterde bizde daha iyi markalar alabiliriz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tahminimce vestel garantisinde taç markası zorlu holdingin çünkü
n11 den aldım ama aldıktan sonra 3-4 ay sonra açtım ne garanti kağıdı fatura kullanma kılavuzu hiç bir şey çıkmadı.o yüzden bilemiyorum kimin garantisinde.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt