Mini fırın tavsiyesinde bulunurmusunuz?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yarın; Bim'e Simfer Turbo Fırın geliyor, 40 litre 179 liraya, kötü olacağını tahmin etmiyorum, ortalama kullanım için fiyatı bana göre uygun geldi.

9999.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
5 yildir balkonda (agir kokulu yiyeceklerin kokusu eve sinmemesi icin) aktif sekilde arzum cookart kullaniyoruz. Masallah tik demedi.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Domestos Domestos
TEKNOwest teknovest
Sota Sota
Umut Barış Umut Barış

Arkadaşlar ben luxel 8589 modelini 184aldım.2 saatten fazla son kademede çalıştırdım.boya kokusu gitmemişti.ama azalmıştı.ve tepsilerin boyutu bana küçük geldi.bu yüzden aldığım yer sorun çıkarmaya çalışsada geri gönderdim.fırını tek kişi olarak kullanacağım.fazla para vermek istemiyorum

birisi bana usta börekçi fırınını önerdi.luxel 3675.bunu almak istiyorum.lakin bununda geç pişirdiği ,yalıtımın iyi olmadığı gibi yorumlar kafamı karıştırdı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
arzum gayete işimizi görüyor hatta şuan hanım kurabiye yapıyor kokusu gelmeye başladı.:hihi

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Turbo fan vs. gibi donanımlar ısıyı içeride eşit şekilde dağıtmaya yarıyor ve yemekler istenilen nefasette pişiyor.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Simfer aldim 4503 modeli.ama satici siyah renk gondermis.bunu arkadas onermisti.ama onunki gümüş renkte falandi.sizce bu renkten dolayi urunde kullanimda farklilik olur mu? Cunku bu urunde memnun olanda var olnayanda

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Merhaba,
Bu midi fırınlarda kaliteli bir üretim yok mu? Teşhir incelemelerimde, hangi marka/model olursa olsun benzer kalite hissiyatını veriyor bana. Zaten birçok marka yapmıyor bu midilerden. 'Kalitelisi satılmaz, alan normal fırın alır zaten' stratejisi var sanırım. 'Kolay ulaşılabilsin, idare etsin yeter' mantığı mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri