Mini Buzdolabı Tavsiyesi

G Çevrimdışı

gurur

Yeni Üye
21 Mar 2017
52
Karavanımdaki Regal bt1001 90lt buzdolabım bozuldu. Yapımı için 2500 tl para istediler. Delik varmış. Bende onu yaptıracağıma spotçuya satıp sıfırını almak istiyorum. Bim'e Kumtel geliyor 4300 tl'ye. Alınır mı? Servisinde İzmir'de sorun yaşar mıyım? Arçelik üretimi midir? Yoksa tekrar Vestel üretimi bir cihaz mı almalı? Regal 5300 tl'ye var piyasada. 1000 tl farka değer mi?

G Çevrimdışı

gurur

Yeni Üye
21 Mar 2017
52
hocam 12v çift akü 1000w inverter var. zaten halihazırda regal vardı. sorunum yoktu fakat delinmiş temizlerken sanırım. Sormak istediğim Kumtel kalite olarak regalden kötü müdür? soğutması olsun malzemesi olsun

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
562
windsoru tavsiye ederim. regalin zaten fabrika kardeşi. 3 yıl garantili windsor. Vestel kurumsaldan satılıyor. şu anda hb fiyatı 5bin.

Muadili Altus 6bin civarı arçelik vs daha yüksek.

mini buzdolaplarını kamplarda çok kullanıyoruz. Süper performanslar beklemek bence zor. O yüzden f/p ürünler daha mantıklı gibi.

Kendimi forumun windsorcusu ilan ediyorum.:deli1 Bu gün derin dondurucu geldi.. +4 yılda da kampanya varmış bu ay. ayrı bir mutlu etti bizi.

Bu arada buzdolabında samsung'un minisi olsa ona önce bakardım ama bulamadım.

Not: bu arada ofisteki mini buzdolabımız arçelik. kötü diyemem gayet güzel ama baktım 10bin civarı fiyatlar. küçüğünü gördüm şimdi 85lt olan 7.700 fiyatı var. Litre önemliyse bu arada bilemiyorum. Bizim ofistekiler 114lt olanlardan.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,150
windsoru tavsiye ederim. regalin zaten fabrika kardeşi. 3 yıl garantili windsor. Vestel kurumsaldan satılıyor. şu anda hb fiyatı 5bin.

Muadili Altus 6bin civarı arçelik vs daha yüksek.

mini buzdolaplarını kamplarda çok kullanıyoruz. Süper performanslar beklemek bence zor. O yüzden f/p ürünler daha mantıklı gibi.

Kendimi forumun windsorcusu ilan ediyorum.:deli1 Bu gün derin dondurucu geldi.. +4 yılda da kampanya varmış bu ay. ayrı bir mutlu etti bizi.

Bu arada buzdolabında samsung'un minisi olsa ona önce bakardım ama bulamadım.

Not: bu arada ofisteki mini buzdolabımız arçelik. kötü diyemem gayet güzel ama baktım 10bin civarı fiyatlar. küçüğünü gördüm şimdi 85lt olan 7.700 fiyatı var. Litre önemliyse bu arada bilemiyorum. Bizim ofistekiler 114lt olanlardan.
Etleri dolapta iyi sakla seninle mangal yakiciğiz

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
293
Bu tip ürünleri sevgili vanosfer vanosfer kullanıyor.
kendisini konuya dahil edelim
Hocam kaçırdık ki bir ay geçmiş. Uzak kaldık forumdan.
Altus A+ mini buzdolabı kullanıyoruz. Tam zamanlı karavan yaşamında yeterli şimdilik. LifePo4 akü ve invertör ile kullanıyoruz. Genel olarak karavanda enerji verimliliği yüksek ürün tercih etmek faydamıza.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,150
Hocam kaçırdık ki bir ay geçmiş. Uzak kaldık forumdan.
Altus A+ mini buzdolabı kullanıyoruz. Tam zamanlı karavan yaşamında yeterli şimdilik. LifePo4 akü ve invertör ile kullanıyoruz. Genel olarak karavanda enerji verimliliği yüksek ürün tercih etmek faydamıza.
akülerin markası nedir.

Geri
Üst Alt