Millenicom İSS Rezilliği ( Soyun Milleti)

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Herkese selam dostlar. Milenicomdan eve internet bağlattim. Taahhüt vermedim. Adamlar 5 ay kullanımın sonunda fiyata 10₺ zam yaptı. Nedeni 2 - 3 kez uygulaması üzerinden sordum. Cevap verilmeden sorduğum soru kapatılmış. Hadi 1 sene olur zam yaparsın. Sırf taahhütname yapmadım diye adamlar direk zam yapıyor, yazık.
Üstüne bana verdiği uygun fiyatlar halen web sitelerinde mevcut. Neden bu fiyatlara zam yapmıyorsunuz peki dediğimde, yine cevap yok kısacası taahhüt yok diye istedikleri gibi oynuyorlar. şikayet varda dünya kadar aynı durumdan dolayı mağdur olan insan var.
Birde web sitelerinde en uygun fiyat , en iyi hız birde SOCAR enerji firmasının iştirakiyiz vs vs vs. Yazıklar olsun. Soyun milleti.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
hakem heyeti var, mahkeme var... kısaca bu ülkede adalet var !?!!!????

size zam uygulayıp web sitelerinde daha ucuzbir fiyat gösterimi yapılıyor ise kanıtlarınızı toplayıp hakkınızı mahkeme kanalı ile arayın ve bir an önce iss nizi değiştirin derim ben.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Aslında bu internet hizmetinde tavan ve taban fiyat uygulaması olması lazım.Herkes kafasına göre fiyat politikası uyguluyor.

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
hakem heyeti var, mahkeme var... kısaca bu ülkede adalet var !?!!!????

size zam uygulayıp web sitelerinde daha ucuzbir fiyat gösterimi yapılıyor ise kanıtlarınızı toplayıp hakkınızı mahkeme kanalı ile arayın ve bir an önce iss nizi değiştirin derim ben.

Hocam hepsi varda hangi biriyle baş edelim. Deveye sormuşlar neren eğri , nerem dogruki demiş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Serzenişinizde tamamen haklısınız ancak ortada sözleşmeye dayanan hukuki bir alış veriş var.

Hocam tek bana yapmamışlar aynı durum dünya insana yapmışlar. Taahhüt yok. Ondan istediği gibi zam yapıyor.

E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
Bende milenicom kullanıyorum.İnternet sayfasında 74.90 TL olarak aldım.İlk fatura 88.90 TL geldi.Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede aradaki farkın Türk Telekoma,verilen modem ücreti olduğunu söylediler(Bu ücreti sadece fiber alt yapı kullanan aboneler veriyor) Muhtemelen zammı,Türk Telekom yapmış olabilir.Çünkü modem ücreti internet sayfasında yazmıyor.Şuan benim kullandığım tarife internet sayfasın'da 84.90 TL ödediğim fatura ise 98.90 TL.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hocam hepsi varda hangi biriyle baş edelim. Deveye sormuşlar neren eğri , nerem dogruki demiş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tek bana yapmamışlar aynı durum dünya insana yapmışlar. Taahhüt yok. Ondan istediği gibi zam yapıyor.
Tek size yapsalar zaten hakem heyetinde haklı çıkarsınız. Şöyle örnek vereyim, marketten 10 liraya aldığımız ürünü geçen ay 11 lira bu ay 12,5 lira yapmışlar şikayet etsek haklı çıkar mıyız?

Bu ekonomik düzende, bu ülkede mümkün değil...

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bende milenicom kullanıyorum.İnternet sayfasında 74.90 TL olarak aldım.İlk fatura 88.90 TL geldi.Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede aradaki farkın Türk Telekoma,verilen modem ücreti olduğunu söylediler(Bu ücreti sadece fiber alt yapı kullanan aboneler veriyor) Muhtemelen zammı,Türk Telekom yapmış olabilir.Çünkü modem ücreti internet sayfasında yazmıyor.Şuan benim kullandığım tarife internet sayfasın'da 84.90 TL ödediğim fatura ise 98.90 TL.

Modem ücreti 15₺ alıyorlar. Oda anormal fakat hadi eyvallah dedik. İnternete zam yapmakta nedir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Yazılanları oldukça aklıma kamuya ait kitlerin
Birbir özelleşirken ne gereği vardı.
Zaten zarar ediyordu vb şekilde kurulan cümleler aklıma geliyor.

ISS konusunda son kale KABLONET saygıyla selamlıyorum.
Bize ucuza yüksek hızlı ve kesintisiz hizmet sunduğu için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri