Midea Mission II (Şimdilik sadece yurtdışı satışları mevcut)

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Midea Mission II çıkmış ve yurtdışında satışa başlamış. Fiyat olarak 12.000 Btu Bulgaristan 3000 TL, Yunanistan 3200 TL civarı satışlar gördüm. Bakalım ülkemize gelecek mi? Gerçi bu haliyle f/p ürünü olmaktan çıkacak.

MİDEA MB-12N8D6-I MİSSİON II İNVERTÖR KLİMASININ ÖZELLİKLERİ VE EKSTRALARI
funkcia-gear-mideabg.jpg
Vites - Midea Misyon II size enerji tüketimi seviyesini ayarlamanıza imkan veren -% 50,% 75 ve% 100 - çalışma gücü için üç seçenek sunar.

fotokatalitichen-filtar-mideabg.jpg
Soğuk Katalizör Filtresi - Soğuk Katalizör Filtresi, formaldehit ve amonyak gibi zararlı parçacıkları emer.

high-density-filtar-mideabg.jpg
Yüksek Yoğunluklu Filtre - Yüksek Yoğunluklu Filtre, iç mekan havasındaki toz ve zararlı partikülleri filtreler.

bio-filtur-mideabg.jpg
Biyo Filtre- Hücresel yapılarını etkileyerek bakterilerin ve mikropların etkili bir şekilde uzaklaştırılması.

wii-fii-upravlenie-mideabg.jpg
Wi-Fi Modülü - Akıllı telefonunuzdaki bir APP aracılığıyla klimayı kolayca kontrol edin. Sadece basit bir kaydırma ile, klimayı açıp kapatabilir ve uygun modu ve sıcaklığı seçebileceksiniz.

sedmichen-taymer-mideabg.jpg
Haftalık Zamanlayıcı - Midea'nın akıllı telefon APP aracılığıyla bir hafta boyunca klima için zamanlayıcılar ayarlayın. Açma / kapama ve haftalık programların tekrarlanması gerektiğinde seçin, böylece istediğiniz zaman serin ve ferahlatıcı havaların tadını çıkarabilirsiniz.

rezhim-smart-sleep-mideabg.jpg
Akıllı Uyku ve Kişiselleştirilmiş Uyku Modu - yaşlılar, çocuklar ve gençler için tasarlanmış optimize edilmiş uyku eğrilerinin yanı sıra, iyi bir uyku sağlamak için akıllı telefon APP aracılığıyla kişisel tercihinize göre sıcaklık eğrilerini ayarlayabilirsiniz.

smart-reminder-mideabg.jpg
Akıllı Hatırlatma - akıllı telefon APP size sağlıklı havayı solumak için filtreleri zamanında temizlemenizi hatırlatacaktır.

funkcia-flash-cooling-and-heating-mideabg.jpg
Flaş Soğutma ve Isıtma - Midea Misyon invertör tabanlı klima, anlık rahatınız için son derece kısa bir sürede güçlü bir soğuk veya sıcak hava akışı sağlamak için yüksek frekanslı bir başlatma teknolojisi uygular.

funkcia-high-ambient-cooling-mideabg.jpg
Yüksek Ortam Soğutması - klimanın yüksek ortam sıcaklıklarında soğutma modunda çalışması için kullanılır

funkcia-high-ambient-heating-mideabg.jpg
Düşük Ortam Sıcaklığı - klimanın düşük ortam sıcaklıklarında ısıtma modunda çalışması için kullanılır

funkcia-follow-me-mideabg.jpg
Beni Takip Et - uzaktan kumandada bulunan sıcaklık sensörü çevreleyen sıcaklığı algılayacaktır. Böylece ünite size rahatlık sağlamak için oda sıcaklığını daha hassas bir şekilde ayarlayabilir.

turbo-rejim-mideabg.jpg
Turbo Mod - uzaktan kumanda üzerindeki turbo düğmesine basarak, ünite ultra yüksek hızda turbo moduna girecek ve ayarlanan sıcaklığa daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Turbo modda 20 dakika çalıştıktan sonra, iç fan önceden ayarlanan hızı otomatik olarak kurtaracaktır.

funkciya-auto-restart-mideabg.jpg
Otomatik Yeniden Başlatma İşlevi - güç kesintisi nedeniyle klima beklenmedik bir şekilde kesilirse, güç yeniden başladığında otomatik olarak önceki ayar moduyla yeniden başlatılacaktır.

funkciya-refrigerant-leakage-detect-mideabg.jpg
Soğutucu Kaçak Tespiti - iç ünite "EC" hata kodunu gösterir ve soğutucu sızıntısı tespit edildiğinde otomatik olarak durur. Bu işlev, kompresörün soğutucu sızıntısı nedeniyle yüksek sıcaklıktan zarar görmesini daha iyi koruyabilir.

louver-position-memory-mideabg.jpg
Panjur Konumu Hafızası - üniteyi bir dahaki sefere başlattığınızda, yatay panjur açısı otomatik olarak son seferinde ayarladığınız konuma geçer.

rezhim-quiet-mode-mideabg.jpg
Sessiz Mod - Sessiz modda, hem hava akışı hem de fan hızı, gürültüyü en aza indirmek için azaltılır ve size iyi bir uyku sunar.

smart-diagnosis-mideabg.jpg
Smart Diagnosis - Mission II ayrıca, akıllı bir cihazda 97 tip parametreyi algılayan ve tanıtan ve akıllı telefon APP aracılığıyla sizi fark eden bir otomatik hata izleme sistemi olan Smart Diagnosis'e sahiptir.

ieco-rezhim-za-svrah-niska-konsumaciya-mideabg.jpg
iECO Mode - klima, yüksek verimli invertör sistemi ile mükemmel bir şekilde sinerji veren iECO enerji tasarrufu teknolojisiyle donatılmıştır. Enerjiyi 8 saatte% 60'a varan tasarruf ederken, rahat bir serinlikle kendinizi şımartabilirsiniz.

funkcia-anti-cold-air-mideabg.jpg
Anti-Soğuk Hava İşlevi - iç fan hızı, ünite sadece ısıtma işlemine başladığı zaman, evaporatör sıcaklığına göre en düşük dereceden ayar derecesine kadar otomatik olarak ayarlanır. Bu işlev, kullanıcılara rahatsızlık vermemek için soğuk havaların patlamasını önleyebilir.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
avtomatichno-samopochistvane-mideabg.jpg
Otomatik Kendiliğinden Temizlemeli Soğutma havası, her zaman temiz havada nefes aldığınızdan ve klimanın ömrünü uzattığınızdan emin olmak için otomatik olarak temizlenir ve kurutulur.

zlatno-pokritie-na-toploobmenika-mideabg.jpg
Altın Fin - ısı eşanjörünün özel korozyon önleyici kaplaması, atmosferik olaylardan korunma ve agresif ortamın etkileri.

funkcia-self-diagnosis-and-auto-protection-mideabg.jpg
Kendini tanıma ve Otomatik koruma - anormal çalışma veya parça arızası meydana geldiğinde, sistem sistemi korumak için otomatik olarak kapanır. Bu arada hızlı servis için koruma veya hata kodunu gösterecektir.

tehnologia-g4-stepless-mideabg.jpg
GA Kademesiz - Klima işletim sistemi, gerçek oda koşullarına ve verilere dayalı olarak, kompresör devir aralığındaki komplike olmayan adaptasyona ulaşılarak parametrelendirilir.

lesen-za-podrujka-mideabg.jpg
Bakımı kolay

8-c-heating-mideabg.jpg
8 ° C Isıtma

FB_IMG_1438179279639.jpg

Midea_Producto_Midea_Mission_II075ea75af16e11e6.png
midea-mission-ii-inverter-air-condition-12000btu.jpg
ODU_Mission_Everest_Vertu-Plus_R410A-R32_1200x900097bf7471af3cd04.png
product_large_EnergyLabel_Mission2_12-001ffa690e93d4289c0.jpg
RG58F12H-BGEF-e152586633267029e4b97a9cab0e5a.png

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
Bu klima bir muhteşem dostum... Ama burada çok ucuz olacağını hiç sanmam.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Şu vites modu gerçekten işe yarıyor mu acaba çok merak ediyorum?
Madem tasarruflu çalışabiliyor direk öyle çalışsın. Neden kumandadan tuşa basmamız gerekiyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Arkadaslar vites modu abartilacak bir olay degil.
Hem lg hemde midea klimada bu ozellik var
Ama hic kullanmadim.

Bu ozellik kompresorun devrini yukseltmesini engellemek amacli konulmustur.

odada 1 kisisiniz kapi ac kapa pek olmazsa alin bu moda derim
Ama odada 4-5kisi var kapi ackapa ac kapa durmuyorsa

Vites moduna alirsaniz odayi sogutmazsiniz.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Ama hic kullanmadim.

Gerçekten enerji tasarrufu sağlıyor mu? Bekoda da var.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Aracla orneginiyle pekistirelim olayi
120km hizla giderseniz aracınız 12litre yakar
90km hizla giderseniz araciniz 9litre yakar
Tuketim Varacaginiz yere ulasim sureniz uzatir yada kisaltir.

Klimanizda bu modu aktif ederseniz odaniz 2 saatte sogumazda 4 saatte soğur

Sonucta odanin isi kaybi belli
Bunu yerine koymak icin yavas yada hizli calismasi tuketimi cok degistirmez
%30 tasarruf ederim gibi bir dusunceniz olmasin.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Ama hic kullanmadim.

Vites modu Eco mod mu oluyor acaba? Ben genelde onu kullanıyorum hobi odamda☺️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt