Midea MA2-18NXD0-I vs Samsung WindFree™ Premium Plus

A Çevrimdışı

Amanita

Yeni Üye
31 Ara 2021
16
33
18000 BTU bir klima almaya karar verdik Antalya için. Başlıktaki 2 model arasında kaldık. Samsungun wind free özelliği olması kendine çekiyor acaba Midea modelinde de buna benzer bir teknoloji var mıdır? Ya da sizin önerileriniz varsa belirtebilirsiniz.
Adem bey Midea 2022 modelleri gelecek demişti bir yorumunda ama beklemek gerekir mi bilemedim.
Bir de teknik servis vs bakımından Samsung nasıldır Mideaya göre.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
''Hele ki''

Diyerek söze girmek istiyorum.

Hele ki ANTALYA gibi bir yerdeyseniz, Hele ki ÖZDALLAR klima ve de YÖRÜK HÜSEYİN kardeşimin montaj yapma olasılığı var ise değil Windfree, yanına TOSHİBA ekleseniz ben yine de MİDEA klima tercih ederim.

Bu cümlelerim ürün kalitesi yanına bir de SSH kalitesi odaklıdır bilmenizi isterim.

Ancak yine ÖZDALLAR klimada olmak üzere değişik markalara da yönelebilirsiniz elbette o sizin takdiriniz.

Eğer windfree tarzı ürün istiyorsanız yine Windfree özelliğinin daha gelişmişine sahip olan Breezeless modeline bakmanızı önerebilirim.

Midea yeni modelleri XtreamSaver ve All Easy Pro modelleri ile bu yaza yine damgasını vuracak diye bir beklentimiz var lakin yine de önce test edip sonuçları görmek ve MİDEA PRİME ile kıyaslamak isteriz elbette.

Numaradan Sultan Hanım veya Ali Bey ile görüşüp selamımı iletin lütfen. İmkanı var ise montajı Hüseyin kardeşimizin yapmasını tercih ederim her ne kadar komple çok değerli bir şirket ve ekip olsalar da.

A Çevrimdışı

Amanita

Yeni Üye
31 Ara 2021
16
33
Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Xtreamsaver ve All easy pro modelleri henüz TR'de yok sanırım ama arayıp soralım bakalım Sultan hanımı :) Eğer Mideada karar kılarsak da Özdallar klima ve montaj için Hüseyin beyi talep ederiz kesinlikle. Lakin evimiz Gazipaşada yani Antalyanın en doğu ilçesi ve merkeze 3 saat mesafe var. Hizmet vermeyebilirler . Breezeless modelinin 18000 BTU'usunu göremedim bu arada. 12000 btu yeter dersek kesinlikle düşüneceğiz tabi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri