Microsoft Windows 10 lisansı sadece 7,35$

K Çevrimdışı

KaaN

VIP
2 Şub 2023
30
Microsoft 31 Ocak 2023 itibariyla Windows 10 satışlarını durdurdu.
Microsoft, Windows 10 satışı durdurmuş olsa da Microsoft, 14 Ekim 2025'e kadar Windows 10 için hizmet sağlamaya devam edecek ve buna virüsler, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma da dahil.
Diğer yandan güvenilir üçüncü taraf platformlardan Windows 10 satışı devam etmekte. Keysoff, Sevgililer Günü İndirimi başlattı , orijinal Windows 10 Pro'nun fiyatı yalnızca 7,35$, birden fazla lisans satın alırsanız, Windows 10 Pro'nun fiyatı 6,22$ olmakta.
Ayrıca Windows 10 kullanıcılarının Windows 11'e ücretsiz olarak yükseltmeleri hala devam etmekte.

Windows 10 Fiyat listesi

Windows 10 Professional (32/64 Bit) 1 PC - 7,35 USD
Windows 10 Professional (32/64 Bit) (2 PC) - 12,45 USD (PC Başına 6,22 USD)
Windows 10 Professional - 5 Anahtar - 34,18 USD (Anahtar Başına 6,84 USD)
Windows 10 Home CD-ANAHTARI (32/64 Bit) 1 PC - 7,25 Dolar
Windows 10 Home CD-ANAHTARI (2 PC) - 12,41 USD (PC Başına 6,21 USD)
Windows 11 Pro CD-KEY 1 PC - 10,45 ABD doları
Windows 11 Professional - 2 anahtar - 20,65 USD (Anahtar Başına 10,32 USD)
Windows 11 Professional - 3 anahtar - 30,68 USD (Anahtar Başına 10,22 USD)
Windows 11 Home Anahtarı (1 PC) - 10,25 Dolar
Windows 11 Home - 2 anahtar - 20,48 USD (Anahtar Başına 10,24 USD)

Ömür boyu MS Office 13,85$

Microsoft Office 2021 Pro - 26,25 ABD doları
2 Office 2021 Pro Plus Anahtar Paketi - 41,25 USD (Anahtar Başına 20,62 USD)
3 Office 2021 Pro Plus Anahtar Paketi - 58,25 ABD Doları (Anahtar Başına 19,41 ABD Doları)
Microsoft Office 2021 Professional Plus / 5 Bilgisayar - 69,25 ABD Doları (PC Başına 13,85 ABD Doları)
Office 2019 Professional Plus - 24,25 ABD doları
Microsoft Office 2016 Pro Plus - 20,25 ABD doları

Daha fazla Office ve pakette %62 İNDİRİM (İndirim Kodu: SKK62 )

Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus - Paket - 34,99 ABD doları
Windows 11 Pro + Office 2019 Pro Plus - Paket - 31,99 ABD doları
Windows 10 Pro + Office 2021 Pro Plus - Paket - 31,76 USD
Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus - Paket - 28,69 ABD doları
Mac için Microsoft Office 2021 Ev ve İş – 68,66 Dolar
Mac için Office Ev ve İş 2019 - 66,22 ABD doları
Daha Fazla Görüntüle >>

Diğer Windows İşletim Sistemi Sürümlerinde %50 İNDİRİM (İndirim Kodu: SKK50 )
Windows 10 Enterprise 2019 LTSC - 9,14 ABD doları
Windows 10 Enterprise 2021 LTSC – 12,81 Dolar

Keysoff linki:

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Patlayan keyler sanırım forumlarda bloglarda paylaşım yapılıyor. En güzeli pro sürüm bulup iso kurmak

caylakpenguen Çevrimdışı

caylakpenguen 

Aktif Üye
3 Ara 2020
140
I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üç sitede hemen hemen aynı fiyat veriyorlar.

Ben ve teraspy teraspy Linux kullanıyoruz.
size tavsiyem LINUX kullanın rahata erin. :cay

No winzort No Wirüs.

Linux'u yıllar önce kullanmış birisi olarak sevmedim. Kullandığım programları desteklemiyor, ve linux diline hakim birisi değilseniz boş yere macera aramaya gerek yok. Linux daha çok bilişim sektörüne hakim insanların kullanmasını açısından daha sağlıklı olur. Linux'ta oyun oynamak eziyettir, istediğiniz programları açamazsınız, emülatör ile boğuşup durursunuz. Kendi güvenliğinizi aldığınız her sistemde rahatlıkla takılabilirsiniz. Yıllardır var bu geyik "linux" güvenli Windows güvensiz. Bu geyiğin çıkış nedeni belli. Hangi işletim sistemi fazla kullanılıyorsa ona yönelik virüsler hazırlanır. Windows dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi olduğu için ona göre virüsler hazırlanıyor. Güvenlik zaafları var? Yok diyemem ama her şeyi lisanslı kullanıp, internetten harici program, vs indirmezsen hiç bir şey olmaz.

Tabi bu işler zevk meselesi, ama durup durupta linux güvenli Windows güvensiz denilirse gülerim. Linux'ta hack edilir, ki zaten yapılıyor. Yakında ilerde linux çok kullanılırsa Windows'tan farkı kalmaz. İşletim sistemi yapısının ne olduğuna bakmamak gerekiyor. Pasta neredeyse onu almak için bir çok virüs geliştirilir. Windows'a göre zor olsada yapılır. Şu dünyada hacklenmez denilen her şeyin hacklendiği gibi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Linux'u yıllar önce kullanmış birisi olarak sevmedim. Kullandığım programları desteklemiyor, ve linux diline hakim birisi değilseniz boş yere macera aramaya gerek yok. Linux daha çok bilişim sektörüne hakim insanların kullanmasını açısından daha sağlıklı olur. Linux'ta oyun oynamak eziyettir, istediğiniz programları açamazsınız, emülatör ile boğuşup durursunuz. Kendi güvenliğinizi aldığınız her sistemde rahatlıkla takılabilirsiniz. Yıllardır var bu geyik "linux" güvenli Windows güvensiz. Bu geyiğin çıkış nedeni belli. Hangi işletim sistemi fazla kullanılıyorsa ona yönelik virüsler hazırlanır. Windows dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi olduğu için ona göre virüsler hazırlanıyor. Güvenlik zaafları var? Yok diyemem ama her şeyi lisanslı kullanıp, internetten harici program, vs indirmezsen hiç bir şey olmaz.

Tabi bu işler zevk meselesi, ama durup durupta linux güvenli Windows güvensiz denilirse gülerim. Linux'ta hack edilir, ki zaten yapılıyor. Yakında ilerde linux çok kullanılırsa Windows'tan farkı kalmaz. İşletim sistemi yapısının ne olduğuna bakmamak gerekiyor. Pasta neredeyse onu almak için bir çok virüs geliştirilir. Windows'a göre zor olsada yapılır. Şu dünyada hacklenmez denilen her şeyin hacklendiği gibi.
Gülme gülme ibrahim, sen de biliyorsun güvensiz olduğunu winlerin en az benim kadar :)
Hack yapılmayan system yok yani bu bir "geyik" değil :) hacklenen sistemlerin yüzdesine bakmak lazım ,bu işi pek bilmeyen birisi olarak winler çok önde diyebilirim. Linux'u oyun oynayanlar kullanmaz zaten benim gibi,onların amacı başkadır,parmaklar hem kodlara hem de konsola alışıktır başkaları gibi :kiskis bu arada ek yapayım, smarttv'leri kıran(hackleyen) kişilerin %99.9 zu linux kullanıcısıdır,sadece smart tv mi :hihi
@Herkese;
Abi yazmışın ama yazılanları çözemedim diyenlere benden bir "enigma cihazı" hediye:haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gülme gülme ibrahim, sen de biliyorsun güvensiz olduğunu winlerin en az benim kadar :)
Hack yapılmayan system yok yani bu bir "geyik" değil :) hacklenen sistemlerin yüzdesine bakmak lazım ,bu işi pek bilmeyen birisi olarak winler çok önde diyebilirim. Linux'u oyun oynayanlar kullanmaz zaten benim gibi,onların amacı başkadır,parmaklar hem kodlara hem de konsola alışıktır başkaları gibi :kiskis bu arada ek yapayım, smarttv'leri kıran(hackleyen) kişilerin %99.9 zu linux kullanıcısıdır,sadece smart tv mi :hihi
@Herkese;
Abi yazmışın ama yazılanları çözemedim diyenlere benden bir "enigma cihazı" hediye:haha1
Renkler ve zevkler Tartışılmaz Emmi

Biliyoruz Emmi Linux senin vazgeçilmezin 🐧

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Renkler ve zevkler Tartışılmaz Emmi

Biliyoruz Emmi Linux senin vazgeçilmezin 🐧
Linux ne renktir ne de zevk yıldırım,benim hanım bile linux kullanıyor kaç yıldır,ilk zamanlar baktım laptopunu açmış oturmuş bekliyor sordum "ne oldu" dedim,meğer güncellemeler gelmiş onları güncelliyormuş iyi mi :haha1
Bana "ben hep yapıyorum senin haberin olmuyor" dedi :kiskis
Tabii oyun oynamıyor bizimkisi,yemekti,örgüydü,v.s daha ne diyeyim :)

NOT:
Admin değil de sudo olarak eklemiştim,şifresini girip güncelliyor.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Linux bence geliştirici amaçlı daha çok. Çünkü insana Windows 95 stresi de veriyor şey manuel ve kodlar ile aktif oluyor. Şimdi nasıl bilmiyorum. Yani kısacası işletim sisteminin aliexpressi diyebiliriz her alanda linux var açık kaynaklı çünkü. Ama Windows ise daha çok resmi ve derli toplu bir sistem. Ayrıca sanayi ofis ve elektronik tamiri işinde Windows olmazsa olmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt