Mi Tv Box S 2nd veya Hakopro Amlogic S905Y4 hangisi

B Çevrimdışı

bugraaydin

Yeni Üye
4 Ocak 2024
7
36
Merhaba arkadaşlar

Hakopro Amlogic S905Y4 4GB RAM 64GB hafıza

Mi tv box 2. Nesil

Normalde bim markete yarın mi geliyor rakam olarak 1650₺ gibi hakopro ise sanal sitelerde 2900₺ gibi bir rakam

Aradaki rakam farkı neredeyse 2 kat cihaz özellikleri olarak sizde değer mi?

LG TV kendi webos sistemi çok kasıyor ve bazı uygulamalar malesef yok bu sebeple almak istiyorum

Bir kaç sorum var

Mi box 1 usb var usb coklayici ile bu sayi arttırsam usb bellek vs takiliyor mu hafiza arttirmak mesela 16gb usb bellek takarak bir diger tarafta usb takip film izlemek

Güncelleme konusunda hakorpo sorun yaşarmiyim teknik destek garanti vs gibi
Disaridan apk her androide oldugu gibi yuklenir diye dusunuyorum

Yardimci olursaniz sevinirim

Teşekkür Ederim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Mi Box tavsiye etmiyorum şahsen, verdiği hatalı güncellemeler sonrası cihazları brick etmesini mi diyeyim, yoksa X4 cihaza 8gb depolama koymasını mı 🙂 neresinden tutsan elinde kalıyor. Hako Pro nun fiyatını yüksek buldum, o paralar etmez.

Size aşağıdaki cihazı öneririm

Bütçem çok dersenizde

B Çevrimdışı

bugraaydin

Yeni Üye
4 Ocak 2024
7
36
Mi Box tavsiye etmiyorum şahsen, verdiği hatalı güncellemeler sonrası cihazları brick etmesini mi diyeyim, yoksa X4 cihaza 8gb depolama koymasını mı 🙂 neresinden tutsan elinde kalıyor. Hako Pro nun fiyatını yüksek buldum, o paralar etmez.

Size aşağıdaki cihazı öneririm

Bütçem çok dersenizde

Paralar çok hocam şu an için

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Paralar çok hocam şu an için
Aslında sana bu cihazı önereceğim ama vergi durumundan emin olamıyorum 🙂 kargo + vergi dahil ödenmiş olarak göndereceğini söyledi firma ancak yinede emin olamıyorum. Ben satın aldım, benimkini kargoya verince anlarız 😂 yada bende sipariş vereyim derseniz buyrun beraber yanalım 🤣

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Kullanıyorsanız ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve deneyim olarak - ve + yorum yazarmısın

Fiyatına göre donanımı çok iyi. Eksisi USB girişi 1 adet var. Onun dışında hafızası biraz düşük. Ancak yeterli bana sorarsanız sonuçta GTA 5 falan kurmayacagiz cihaza. Onun dışında cihaz hızlı stabil lisanslı daha ne olsun.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Hako pro tavsiye ederim. Veya homitic serisi. İki marka full lisanslı. Ben müşterime hiremco smart life yani hako pro 64gb aldım 4100 TL fiyatı. Müşterim tanıdık biri. Ve resmi garantili mi olsun yoksa rastgele satıcı mı olsun. Hiremco olsun muhatap bulayım dedi bin TL fazla olsun dedi.
Ayrıca hako proya neredeyse aynı donanım olan hiremco X6 pro da güzel cihaz hem de 2500 TL civarı. Ve lisanslı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Hako pro tavsiye ederim. Veya homitic serisi. İki marka full lisanslı. Ben müşterime hiremco smart life yani hako pro 64gb aldım 4100 TL fiyatı. Müşterim tanıdık biri. Ve resmi garantili mi olsun yoksa rastgele satıcı mı olsun. Hiremco olsun muhatap bulayım dedi bin TL fazla olsun dedi.
Ayrıca hako proya neredeyse aynı donanım olan hiremco X6 pro da güzel cihaz hem de 2500 TL civarı. Ve lisanslı
Hiremco Smart Life zaten bir Hako Pro 4/64 olduğu için o kadar para verilip alınacak bir cihaz değil. Hako Pro 4/64 satan firmalarda öyle rastgele firmalar değildir, bu sektörde kendini ispatlamış Shaza ve Techstorm gibi firmalarda satmaktadır. Sırf üstünde Hiremco yazıyor diye aynı cihaza 1200 TL fazla vermek çok mantıksız.

Gelelim X6 Pro ya, sadece L1 lisanslı bulunan yarı lisanslı bir cihazdır. Netflix ESN Sertifikası olmayan bir cihaz, yani Netflix lisansı yoktur. Cihaz Netflix uygulaması olarak mobil telefonlardaki Netflix uygulamasını cihaza apk olarak kurup satmaktadırlar. Zaten Play Store dan orjinal Box için olan Netflix uygulaması bu cihaza indirilemez. Netflix düşük çözünürlük verir, tam çözünürlük veremez. Yani bizlerin tam lisanslı olarak belirttiği cihazlardan değildir. Uzak durulması gereken bir cihaz.

Son düzenleme:
Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Biliyorum hocam o kadar para verilmez ama müşterim cihazı sıkıntı çıkardığı zaman bak hiremco ana firma diyebilirim. Kendisi biraz sağlam iş istedi yani. Ben olsam direk hako pro olarak cihazı alırdım. Herkesin bakışı farklı.
Hiremco X6 pro evet L1 lisanslı lakin kısıtlı lisans almışlar. Bu cihazda evinde fhd TV veya aşırı kalite düşkünü olmayan kullanıcı için çok iyi cihaz. Ve Air kumandası çok güzel.

B Çevrimdışı

bugraaydin

Yeni Üye
4 Ocak 2024
7
36
Özetlemek gerekirse dostlarım ne alayım usb girişi 2 olsa tadından yenmez usb alıcılı klavye mouse takmak için tekine de usb bellek vs + 4/64 olsa da uzun vadede şişme yavaşlama olmaz diye düşüyorum scroll youtube kanalında nexti izledim inceledim tek usb olması tabi ki dejavantaj o sebeple nokta atışı bir ürün isterim birde genelde taşınabilir yapacağım evde duruma göre salona nadiren olsa arka oda tv ye bazen yazlığa giderken yanıma gibi 2 bini çok geçmesin derdim çünkü kredi kartı ile alcam taksite birde vade biniyor malum o sebeple

birde bu lisans işi nedir mesela ben tv destekliyorsa 4k netflix youtube izlemek isterim sonradan apk vs netflix de lisans yoksa cep tel sürümü netflix de 4k olmuyormuş bir de dolby atmos vision vs

dışarıdan inat tv yüklerim bi kaç apk var film sitesi vs oyunla işim olmaz

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Özetlemek gerekirse dostlarım ne alayım usb girişi 2 olsa tadından yenmez usb alıcılı klavye mouse takmak için tekine de usb bellek vs + 4/64 olsa da uzun vadede şişme yavaşlama olmaz diye düşüyorum scroll youtube kanalında nexti izledim inceledim tek usb olması tabi ki dejavantaj o sebeple nokta atışı bir ürün isterim birde genelde taşınabilir yapacağım evde duruma göre salona nadiren olsa arka oda tv ye bazen yazlığa giderken yanıma gibi 2 bini çok geçmesin derdim çünkü kredi kartı ile alcam taksite birde vade biniyor malum o sebeple

Geri
Üst Alt