Mi Box S 4K - Trendyol 481TL

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bazen Vodafone.com taksitli cihaz sayfasına bakıyorum. Atıyorum bir veya birçok ürün bugün var. Yarın bakıyorum "yakında gelecek". Bir var bir gelecek. Demek ki iyi satış var. Böyle ummuyordum.
Kriz var mı yok mu anlamadım. Yada zaruri ihtiyaçlarda kriz yok galiba. Bana sorarsanız hem var hem yok. Birde parayla imanın kimde olduğu muhabbeti...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bazen Vodafone.com taksitli cihaz sayfasına bakıyorum. Atıyorum bir veya birçok ürün bugün var. Yarın bakıyorum "yakında gelecek". Bir var bir gelecek. Demek ki iyi satış var. Böyle ummuyordum.
Kriz var mı yok mu anlamadım. Yada zaruri ihtiyaçlarda kriz yok galiba. Bana sorarsanız hem var hem yok. Birde parayla imanın kimde olduğu muhabbeti...
Vodafone'da da satılan ürünler piyasadan pahalı, alan kişi muhtemelen piyasasını bilmiyordur.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Taksit diye bir şey var. Kim çıkarıp trink diye 500 sayıyordur sence Mi-Box'a?
Para yandaşta var, ötesi maaşlı. :kiskis
Öylede taksit ödenmiyor mu? Telefonda taksitle ödeniyor. Kriz olayını peşin alımlar için yazmadım zaten..
Mesela taksitle telefonun pahalıya geldiğini ben biliyorum. Telefon piyasasını da biliyorum. Ama yeri gelirse bunu bilerek bende alırım. Kredi kartı kullanmıyorum da..
Birde bu ülkenin a b c hangi partisi gelirse gelsin yandaşı bitmez. Sistem değişmedikten sonra..
Ve bu ülkede zenginler ve memurlar yaşıyor. ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Vodafone'da da satılan ürünler piyasadan pahalı, alan kişi muhtemelen piyasasını bilmiyordur.
O tür yerlerden alış veriş yapanlar piyasası ile birlikte parasının hesabını da bilmiyor... Geçenlerde operatör geçişi için Vodafone dayken bi abi ve ailesi geldi dört tane telefon aldı 24 bin lirayı ödedi çıktı gitti...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O tür yerlerden alış veriş yapanlar piyasası ile birlikte parasının hesabını da bilmiyor... Geçenlerde operatör geçişi için Vodafone dayken bi abi ve ailesi geldi dört tane telefon aldı 24 bin lirayı ödedi çıktı gitti...
Piyasasını bildiğim ürünlerin özellikle taksitlerini görünce maşallah diyorum.
Çünkü rahat 2 katına satıyorlar bazı ürünleri. :kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Piyasasını bildiğim ürünlerin özellikle taksitlerini görünce maşallah diyorum.
Çünkü rahat 2 katına satıyorlar bazı ürünleri. :kiskis
Aynen geçen forumda paylaşmıştım Mi Box S piyasa fiyatı ile Vodafone fiyatı arasında 2 kat fiyat farkı vardı. Yani Vodafone'daki Mi Box S fiyatıyla piyasadan 2 adet Mi Box S alınabiliyor.

Bakın Vodafone fiyatı 1056 TL, hemide 180 TL indirimli hali ? Vodafone'dan Mi Box alma niyeti olan varsa benden de ona 250 TL daha indirim 800 TL'ye temin ederim cihazı isteyene ?

S10427-19225650d26615ed7407ba.png

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
20210505_230734.jpg

Hepsiburadadan 429 tl ye aldım ilk alışverişe özel 50 tl indirimle beraber ayrıca innalkartla yapsaydım alışverişi 25 tl daha indirim olacaktı son 1 saat diyor acele edin ayrıca daha önce hepsiburadada kullanmadığınız bir telefon girin 50 tl indirim için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt