Mİ BOX bootloop neden olur

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
yaklaşık 2 yıldır kullandığım mi box3 cihazımdan, güncel son sürüm 8.0 olduğu halde gayet memnundum.1 haftadır hızlı menü işlemi ve programlar arası geçişlerde,bazen sesle youtube aramasında vs. cihaz reset atıp kilitleniyor ön yüklemeyi tekrar tekrar deniyor hata sayfası geliyor.aynı zamanda cihazı alan bir arkadaşım da son bir ayda benzer cihaz kilitlenme sorunları yaşıyor.
bu sorun sanki pclerde gördüğümüz ram sıkıntılarında olduğu gibi :hmm
20 gün önce internet hızım düşüktü farklı bir sağlayıcıya geçtim.hız 8 den 32 ye yükseldi.artık 4k videoları da youtube dan kesintisiz izleyebiliyorum.
netice olarak veri trafiği hızlanınca, ram verileri işlemekte yetersiz mi kalıyor?
benzer sıkıntıyı bu cihazla yaşayan kullanıcılar var mı?
forumdaşlarım görüş ve tecrübelerinizi bekliyorum.
selam ve saygıyla iyi akşamlar...

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Recovery mode üzerinden cihazı sıfırla recovery mode nasıl girildiğini YouTube arama yaparak bulabilirsin

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Birde bazen YouTube da videoyu ileri sarıp play yaptığınızda reset atıyor ve açılmıyor.. yuvarlak amblemler dönüp duruyor...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
BUG da olabilir, donanımsal sorun da olabilir.
Önce sıfırlama, hatta mümkünse eski sürüm kullanmayı deneyin. (YouTube APK olarak kurulabiliyorsa.)

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Recovery mode üzerinden cihazı sıfırla recovery mode nasıl girildiğini YouTube arama yaparak bulabilirsin
cihazı 4-5 defa recovery mode ile resetledim.sorun devam ediyor.ama işlemleri ardışık yapmazsam (uygulamalar arası geçiş veya aynı uygulamanın fonksiyonları arasında)sorun ortaya çıkmıyor.teşekkürler...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BUG da olabilir, donanımsal sorun da olabilir.
Önce sıfırlama, hatta mümkünse eski sürüm kullanmayı deneyin. (YouTube APK olarak kurulabiliyorsa.)
sorun çözülmezse kendiliğinden; eski sürüme dönmeyi deneyeceğim.teşekkür ederim...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt