Mi box 3 ethernet

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
115 tl ,pahalı geldi bana fiyat ,bende var 2 tane uydu alcısı için almıştım tanesi 20 tl ,bir satıcıdan alıp denemen lazım en iyisi ,115 tlye neredeyse 5 adet alınır :)

Kablosunu kendim değiştirdim ,10 cm falandı boyu ,üzerindeki kablo GM şarj kablosuydu,telefonu alırken satıcı verdi 3 tane kablo,birini kesip buna lehimledim :ok

IMG_20200606_010359.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
115 tl ,pahalı geldi bana fiyat ,bende var 2 tane uydu alcısı için almıştım tanesi 20 tl ,bir satıcıdan alıp denemen lazım en iyisi ,115 tlye neredeyse 5 adet alınır :)

Kablosunu kendim değiştirdim ,10 cm falandı boyu ,üzerindeki kablo GM şarj kablosuydu,telefonu alırken satıcı verdi 3 tane kablo,birini kesip buna lehimledim :ok

IMG_20200606_010359.jpg
Evet bencede pahalı... Ama alınacaksa da en sağlıklısı diye düşünüyorum ama pahalı işte.. Ucuzlarıda var çoğu sorunlu diye okuyorum. Yavaş bağlantı vs...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Evet bencede pahalı... Ama alınacaksa da en sağlıklısı diye düşünüyorum ama pahalı işte.. Ucuzlarıda var çoğu sorunlu diye okuyorum. Yavaş bağlantı vs...
Yakın olsak hemen getirirdim,canlı test ederdin ,ben uyduda kullanıyorum halen ,zaten söküp de foto çektim :) ,ne takılma ne sıkıntı olmadı hiç ,genelde iptv izliyorum,üstelik 5 metre uzunluğunda hdmi kablo ile bağlı tvye :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yakın olsak hemen getirirdim,canlı test ederdin ,ben uyduda kullanıyorum halen ,zaten söküp de foto çektim :) ,ne takılma ne sıkıntı olmadı hiç ,genelde iptv izliyorum,üstelik 5 metre uzunluğunda hdmi kablo ile bağlı tvye :)
Bunların ucuzlarınıda gördüm nette 20-25 TL iş görür mü acaba? Teşekkür ederim bu arada ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesela bu ? iş görür mü? Yorumları kafamı kurcalıyor....... ?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bunların ucuzlarınıda gördüm nette 20-25 TL iş görür mü acaba? Teşekkür ederim bu arada ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesela bu ? iş görür mü? Yorumları kafamı kurcalıyor....... ?

İşte benimkisi linkteki :) ,sadece kabloyu uzattım kısa idi :ok
Haaa,iş görür mü bilemem ,nasılsa İstanbuldasın denemek için al bir satıcıdan,olmaz sa iade edersin ,hatta imkan olsa da dükkanda denesen :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Anaaa,valla sevindim tarık inan :)
Geçen Samsun atakum'daki askerimle görüştüm ,o aradı ,"ne zaman geleceksin buralara özledim sizi ustam" dedi :) , nasip dedim ,evlenmiş ,bizim hanım" gideriz alo belki ,şu korona bitsin bakalım" dedi :)
Eyvallah ? Valla tavsiye ederim. Gerçi bu koronanın da hemen biteceği yok...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri