Mi 8 lite mi huawei mate 20 mi ?

Hangisi ?

• Xiaomi mi 8 lite

Oy: 7 53.8%
  • Huawei mate 20 lite

Oy: 5 38.5%
  • Boşver fiko yola bozuk tel ile devam

Oy: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam arkadaşlar, telefon alacağım ama bi de size danışayım dedim, aklıma yatan ilk telefon xiaomi mi 8 lite tabi bununda kendi içinde 4 gb ram ve 6 gb ram diye modelleri mevcut. Ben 6 dan yanayım.

2. Aklıma gelen huawei mate 20 lite

Siz olsaydınız hangisini alırdınız?
Tercihiniz mi olsa ram olarak 6 gb mi 4 gb mü?
1600-2100 fiyat bandına bakıyorum.
Oyun oynamaya fırsatı olmaynlardayim. Genelde kamera ve online işlemler için alıyorum.

Mi alırsam gittigidiyor dan alıp fadback yaptıracağım yani 1 yıl kasko
Ama huawei de yaptırmaya bilirim sebebi ise mi ithalat garantili olması kafamı kurcaladı.
Haydi bakalım pamuk eller klavye başına.
Şimdiden teşekkürler

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ikiside değil dostum F fikoloji , 2019 model samsung m20 öneririm şu anda kampanyada hem samsung TR garantili hemde 5000mah bataryalı güzel bir telefon. 1799 TL fiyatı var ama çekle kuponla vs... daha uyguna mal edilebilir. ayrıca ithalatçı garantilide 1400 civarına bulunabiliyor şu anda araştırmakta fayda var ;

burada incelemesi mevcut ;

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ikiside değil dostum F fikoloji , 2019 model samsung m20 öneririm şu anda kampanyada hem samsung TR garantili hemde 5000mah bataryalı güzel bir telefon. 1799 TL fiyatı var ama çekle kuponla vs... daha uyguna mal edilebilir. ayrıca ithalatçı garantilide 1400 civarına bulunabiliyor şu anda araştırmakta fayda var ;

burada incelemesi mevcut ;

Ya baktım ama işlemci ram rom kamera herşey düşük :bilmiyom

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ya baktım ama işlemci ram rom kamera herşey düşük :bilmiyom

o zaman xiaomiye yönel derim, garantisi dışında üzmez hiçbir modeli. bu arada mi9 çıktığı için mi8 lerde ciddi fiyat düşüşü olacak, 1-1,5 ay kadar beklersen lite fiyatına mi8 alabilirsin. yada diğer modellerini araştır

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
1500 bandında gm 9pro rakipsiz, aklınızda olsun.
Asus z5 fiyatı düşmüş durumda zorlamazsa 2800 civarı fiyatı var

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Şöyle bişey okudum.
Note 7 üst segment telefonların en düşük versiyonu
Mi 8 alt segment telefonların en yüksek versiyonu ?
O bakış açısını yazan da benim ama öyle yazmamıştım...

Mi 8 Lite; üst segment telefonun alt donanımı
Note 7 ise; alt segment telefonun üst donanımda olanı

* * *

Yani, Türkçe Mealen şöyle diyelim biz ona; doğan görünümlü şahin almak yerine, Doğan'ın kendisini almak daha mantıklı... Bu bakış açısına göre de; Note 7 diyorum... Tabi bunlar tamamen benim düşüncelerim... ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
O bakış açısını yazan da benim ama öyle yazmamıştım...

Mi 8 Lite; üst segment telefonun alt donanımı
Note 7 ise; alt segment telefonun üst donanımda olanı

* * *

Yani, Türkçe Mealen şöyle diyelim biz ona; doğan görünümlü şahin almak yerine, Doğan'ın kendisini almak daha mantıklı... Bu bakış açısına göre de; Note 7 diyorum... Tabi bunlar tamamen benim düşüncelerim... ?
Desene buldum seni orada ? nokta atışı yapılır mı be kardeşim. Eeee tavsiye formlu tavsiye formluyu bakla formda bulurmuş ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bütçe önemli ise, garanti ve çentik önemli değilse; 1300 liraya Redmi Note 6 Pro (çentikli) sıfır garantisiz telefonu ve esnaflığına sonuna kadar kefil olabileceğim kişiyi özelden tavsiye edebilirim. Bu devirde; iki üç yıl sonra çöpe atılacak teknolojiye çok para verme taraftarı değilim.

Desene buldum seni orada ? nokta atışı yapılır mı be kardeşim. Eeee tavsiye formlu tavsiye formluyu bakla formda bulurmuş ?
:sirit:hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri