MHL desteği olmayan tableti Tv ye bağlama

K Çevrimdışı

knknkn

Yeni Üye
2 Ara 2019
2
45
Arkadaşlar yardım.Pandemi süreci çocuğum tabletten derse katılıyor.Küçük ekrandan ayrılıp tv ye yansıtarak büyükçe rahatça kullansın diye mhl aparatı aldım.Tabi ozamana kadar Tabletin MHL özelliği olayını bilmiyordum.Huawei media T5 tablet MHL desteği yokmuş.Tableti tv ye bağlayamadık.Televizyonda 2010 model SONY BRAVİA NX700 Kablosuz lan var ama şimdi ki teknolozi gibi değil.Yani wifi üzerindende bağlanamadı.

AnyCast M9 Plus Full HD Android iOS Uyumlu Kablosuz HDMI Ses ve Görüntü Aktarıcı lar ile aktarılabiliyormuş.İnternette yorumları okudum donuyor diyorlar.​

Benim sorunum çocuk Zoom dan ders dinliyor.Yukardaki ürün şart değil uyumlu olabilecek Kablosuz HDMI Ses ve Görüntü Aktarıcı iş görür mü önereceğiniz model marka varmı.Birde asıl sorun hem tablet hemde tv ye uyum sağlar mı

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Anycast da donma kare atlama olabilir daha önce samsung tv de denedim çok başarılı değil di

Xiaomi philips chrome cast vs bunlara bakın derim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
uygun fiyatlı tv box almanızı tavsiye ederim aynı zamanda tv'niz smart özelliği kazanır tabletler pek kullanışlı olmuyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Değmez derim.
ROM ile bu destek kazandırılabilir belki ama o tablete göre ROM hazırlanmış mıdır ona bakmak lazım öncelikle.
Bir de bu MHL adaptörlerinde pin sayısı oluyormuş sanırım, sizin Huawei'ye göre bir adaptör de gerekiyor olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri