Merhaba

A Çevrimdışı

atoprak 

Aktif Üye
13 Kas 2018
184
43
Herkese Merhaba,

İsmim Aydın, İstanbul da yaşıyor ve yazılım sektöründe çalışıyorum.
Forumu YouTube üzerinden Adem Bey in videolarına denk gelmem vesilesi ile buldum.

Aslında sadece TV değil, gördüğüm kadarıyla bazı beyaz eşyalar hakkında da "tam benim istediğim kıvam ve yoğunlukta" teknik değerlendirmeler yaptığından dolayı da ayrıca beğendiğimi eklemek isterim.

Şimden herşey için teşekkürler.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
hoşgeldiniz forumumuzda marka karalama tükakalar yoktur .herkes elinden geldiğince aldığı ürünlerin incelemesini yapar düşüncelerini ve tavsiyelerini yazar bende bu yüzden bu forumdayım iyi forumlar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese Merhaba,

İsmim Aydın, İstanbul da yaşıyor ve yazılım sektöründe çalışıyorum.
Forumu YouTube üzerinden Adem Bey in videolarına denk gelmem vesilesi ile buldum.

Aslında sadece TV değil, gördüğüm kadarıyla bazı beyaz eşyalar hakkında da "tam benim istediğim kıvam ve yoğunlukta" teknik değerlendirmeler yaptığından dolayı da ayrıca beğendiğimi eklemek isterim.

Şimden herşey için teşekkürler.
hoşgeldin, yazılımdan kastınız hangi dalda :sirit şu anda motor sürücüsü ve yazılımları hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum :hihi

A Çevrimdışı

atoprak 

Aktif Üye
13 Kas 2018
184
43
Selam,

Benim uzmanlaştığım yazılımlar kurumsal süreç yönetimi ile ilgili. Ağırlıklı olarak banka ve telekom operatörlerinin kullandığı tarzda yazılımlar.
"motor sürücüsü ve yazılımları" derken, örneğin motosiklet sürebilen bir yazılımımı kastediyorsunuz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam,

Benim uzmanlaştığım yazılımlar kurumsal süreç yönetimi ile ilgili. Ağırlıklı olarak banka ve telekom operatörlerinin kullandığı tarzda yazılımlar.
"motor sürücüsü ve yazılımları" derken, örneğin motosiklet sürebilen bir yazılımımı kastediyorsunuz ?
merhaba Aydın bey,
yazılım deyince pc veya mekatronik gibi düşündüm. benim bahsettiğim ayrı bir dünya :sirit bildiğiniz dc motor, elektronik kart ve sürücüs hakkındaydı,
yinede teşekkürler

A Çevrimdışı

atoprak 

Aktif Üye
13 Kas 2018
184
43
merhaba Aydın bey,
yazılım deyince pc veya mekatronik gibi düşündüm. benim bahsettiğim ayrı bir dünya :sirit bildiğiniz dc motor, elektronik kart ve sürücüs hakkındaydı,
yinede teşekkürler

Tahmin ettim :) ...
Evet bambaşka bir dünya ... malesef aslında en azından Raspberry Pi ile girmek istediğim ancak vakit bulamadığım bir alan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt