Merhaba

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Merhaba arkadaşlar ben Cihan kamuda mühendisim aldığım televizyonda yaşadığım sorun için forumları okurken Adem beyi gördüm ve foruma kayıt oldum yaş 36 yolun yarısını geçtik teknolojiden fazla anlamayan birisiyim o yüzden saçma sapan sorularım olabilir affola :) geçmişte öğrencilik dönemlerinde radyo programı sundum ve otomobil test pilotluğu yaptım teknolojiye çokta uzak değilim ama geçmişte bu kadar gelişmediği için biz de geride kaldık :) herkese iyi forumlar dilerim :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
C Cihan06, bizim jenerasyonun en güzel ortamları bu radyolarda oluyordu sanırım , bende bir dönem yayın yaptım yerel bir radyoda, çok güzel ortamlar oluyordu :hihi

bu arada Hoşgeldiniz :ok

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
C Cihan06, Hosgeldınız Cıhan Bey
Iyı Forumlar.
Teşekkür ederim Hoşbulduk :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

C Cihan06, bizim jenerasyonun en güzel ortamları bu radyolarda oluyordu sanırım , bende bir dönem yayın yaptım yerel bir radyoda, çok güzel ortamlar oluyordu :hihi

Hoşbulduk söylediğiniz gibi ne varsa eskilerde var yeni arkadaşlar alınmasın

Hoşbulduk söylediğiniz gibi ne varsa eskilerde var yeni arkadaşlar alınmasın :hihi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hoşgeldiniz azizim;

Benim radyo tecrübem GENÇ FM deki LODOS programının sıkı takipçisi olmama dayanır, Ancak ben hep dinleyici tarafındaydım :))

Lodos programındaki etkinliklerden birisi mektup arkadaşlığıydı, Oradan mektup arkadaşlarım olmuştu. Hey gidi, cep telefonu internet andorid akıllı telefon wp twitter facebook vs hak getire o zamanlar :kiskis

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Hoşgeldiniz azizim;

Benim radyo tecrübem GENÇ FM deki LODOS programının sıkı takipçisi olmama dayanır, Ancak ben hep dinleyici tarafındaydım :))

Lodos programındaki etkinliklerden birisi mektup arkadaşlığıydı, Oradan mektup arkadaşlarım olmuştu. Hey gidi, cep telefonu internet andorid akıllı telefon wp twitter facebook vs hak getire o zamanlar :kiskis
Hoşbulduk Ado hocam biz de üniversite döneminde iş olsun diye İnternete yayın yapan radyoda haftada iki gün yayın yapıyordum ara sıra çalışmayan bilgisayarımız telefon hattına bağlı İnternetimiz vardı nerede bugünkü teknoloji :)

Hoşbulduk :)

Geri
Üst Alt