MERHABA DOSTLAR

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
Merhaba dostlar Ben osmanke uydu.çanak kurucu ve iptv sistemleri ile ilgileniyorum beni bir çok forumlarda bu konularla ilgili paylaşım forumlarından tanırlar bir çok forumda vip,mod ve yöneticiliğim var anladığım kadarıyla tavsiye forumumuz,da genelde beyaz eşya ve tanıtım yapılmakta burada birkaç dostumuzu,da diğer forumlardan tanımaktayım adem ustamızıda youtube kanalından tanıyorum ve takip etmekteyim forumumuz,da mümkün olduğu kadarıyla yanlış paylaşım yapmadan dostlarımıza yardım ve tavsiyelerde bulumak ümidiyle tüm dostlarımıza güzel paylaşımlar dilerim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,505
Hoşgeldiniz Sizi bulmuşken ilk sorumu hemen sorayım. Türksat 5A için çanak ayarlatmak gerekecek mi yoksa 4A yönü üzerinden mi yayın verecek.?

TR-5A.jpg

TRS-5A.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
öncelikle tüm dostlara ilginizden dolayı teşekkür ederim hayırlı forumlar dilerim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hoşgeldiniz Sizi bulmuşken ilk sorumu hemen sorayım. Türksat 5A için çanak ayarlatmak gerekecek mi yoksa 4A yönü üzerinden mi yayın verecek.?
sorun için teşekkürler şu an yayınlar çanak ayarlayarak izlenmektedir ancak konuşulanlar var kesin olmamakla beraber 4A üzerinden aktarılacak diye söyleniyor ve şu an trt ve tanıtım kanalları var .
TürkSat Tanıtım (11158 H) Türksat 5A @ 30.8° East te yayında (İLK YAYINLAR)

TürkSat Tanıtım (11505 H) Türksat 5A @ 30.8° East te yayında (İLK YAYINLAR)

TRT World HD (11505 H) Türksat 5A @ 30.8° East te yayında (İLK YAYINLAR)

TRT Arapça HD (11505 H) Türksat 5A @ 30.8° East te yayında (İLK YAYINLAR)

11158 H
DVB-S2/8PSK
MPEG-2 3332 2/3

11505 H
DVB-S2/8PSK
MPEG-4 12500 2/3
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

osmanke osmanke Hoşgeldin. Hazır gelmişken sorayım uygun fiyatlı xtream (IP TV) özelliği olan uydu alıcısı tavsiyesi alabilir miyiz ? Redline G50 vs
sorun için teşekkürler şu an en uygun cihaz bu olduğunu düşünüyorum ve piyasada cihaz fiatları hemen,hemen hepsi birbirine yakın ancak birde dongle diye tabir ettiğimiz cihazlar var bunların fiatları epey ucuz fakat bunlarda,da iptv ve Cccam,funcam ve benzer cam,lar var ancak bir süre sonra ya yazılımları yada servis ve teknik destek verecek bulamıyorsunuz onun için bu cihaz şimdilik hem en uygunu hemde bir teknik destek forumu hemde telegramdan birebir ilgilenen ustalar var sizin dediğiniz cihazlara ve örneğin hiremco,arnix,botec,redline gibi cihazlara,da destek vermektedirler ,

Sungate titan Yeni Üretim İptv Uydu Alıcı ( akıllı Kumandalı )​

• Ürün Kodu sungate titan akıllı kumandalı ürün
  • Stok Durumu VAR
1 Yıl Cccam Hediye

520,00tl

634-sungate-titan-yeni-uretim-iptv-uydu-alici-akilli-kumandali-sungate-titan-png-sungate-titan.png

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri