Merhaba arkadaşlar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba;
Hoşgeldiniz aramıza :)

Son dönemlerde damdan düşer gibi selamsız sabahsız konulara çıkıntı yorum yapanların üstüne böyle medeni ve insani bir giriş için size teşekkür etme ihtiyacı duydum :kiskis

Ben Adem Helvacı. Genelde teraspy teraspy emmi ile en uzun yazıları yazan çenebazların başında geliriz.

Forum sahibi sevgili Sota Sota pek etliye sütlüye karışmaz o arka planda sevgilisi olan sistem ile haşır neşir olmayı ve forumun altyapısı ile ilgilenmeyi daha çok tercih ediyor.

TFC dediğimiz Tavsiye Forumu C neydi yahu? :alala neyse ben zaten onlara TFT yani Tavsiye Forumu Team diyorum bu arkadaşlarımız uzun zamandır forumda olan ve HEPİMİZİN olduğu gibi gönüllü, karşılıksız destek sunan ekibimizdir.

Forumun içeriği adından da anlaşılacağı üzere tavsiyede bulunmak lakin genel kabul gördüğü gibi MARKA tavsiyesi yerine FİKİR tavsiyesinde bulunmayı seviyoruz.

Sıkıntın olursa raporlama bölümünden bizlerle irtibat kurabilirsin.

EMMİ dediğimiz sevgili büyüğümüz teraspy teraspy genelde geceleri takılır, benim sağım solum belli olmaz, F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol ağırlıklı olarak teknik konularda takılırlar, Umut Barış Umut Barış PC sistemleri üzerine yoğunlaşır, W Winston jacabojacabo jacabojacabo TV bölümünde daha aktifler ve hatta TV Tavsiye konusunu sevgili Winstona ihale etmek üzereyiz kendisinin de haberi yok :kiskis

Akigo35 Akigo35 ithal üyelerimizdendir sizler için taaaa Hollandalardan ithal ettik :kas
Forumumuzun bışkın delikanlısı sevgili can kardeşim tarikk tarık uğur
Gönlümüzün muhalif tarafının sabit silahşörü sevgili Aragorn Aragorn

Daha isminden bahsedeceğimiz kaliteli kalender bir çok dostumuz olsa da zaman içerisinde hepsini tanırsınız nasılsa.

Tekrar Hoşgeldiniz.

Düşündüm de, ben bu karşılamayı daha önce hiç kimseye yapmadım sanırım :alala
Yeni üye özel bilgilendirme tanıtım yeni hesap açıp Merhaba yazasım geldi şimdi :kiskis

Sahi ben tanışma köşesine birşey yazmadan paldır küldür üye oldum forumu kullanmaya başladım.

A101 Hi-level 49uhl650 hakkında bilgi araştırma yaparken T.F Adem helvacı Hocama denk geldim baktım mekan güzel iyi hesap açtım

Ne ara 2500 mesaj yazmışım başka bir yerde 10 dan fazla mesajım yoktur Tavsiye forumu Farkı Yazdırıyor :haha

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yeni üye özel bilgilendirme tanıtım yeni hesap açıp Merhaba yazasım geldi şimdi :kiskis

Sahi ben tanışma köşesine birşey yazmadan paldır küldür üye oldum forumu kullanmaya başladım.

A101 Hi-level 49uhl650 hakkında bilgi araştırma yaparken T.F Adem helvacı Hocama denk geldim baktım mekan güzel iyi hesap açtım

Ne ara 2500 mesaj yazmışım başka bir yerde 10 dan fazla mesajım yoktur Tavsiye forumu Farkı Yazdırıyor :haha
Valla bu işler doğal gelişir normaldir. Kimseden de şeceresini dökmesini beklemiyoruz elbette lakin damdan düşer gibi gördüğümüz bazı örnekler rahatsız etti beni o nedenle dikkatimi çekti yoksa aslına bakarsanız kim her yeni üye olduğu mecrada kendisini tanıtır ki.
Diyoruz hep, Biz farklıyız abi beş benzemez bir araya gelmiş forum kurmuş gibiyiz :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt