Memur zammı götürdü.!!!

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Benim anlamadığım, herşey süper, Almayna bizi gısganiyeah diyorlar, yüzde 4 zam veriyorlar. Memlekette kriz oluyo, yine yüzde 4 veriyorlar. Her türlü kafa buluyorlar bizimlen. Bir de ikinci yılın zam oranı nedense her zaman ilk yılın zam oranından düşük oluyor. Buna da anlam veremiyorum.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Neyse bir şey yazmayacağım şimdi.

D12MxjvWoAAYhlL.jpg
O zengine sor bakalım, bir istihareye yat, kaçı huzurlu kabrinde?

Kefende ne kadar altın varmış bunu da sormak gerekir.

Siyasetle işim TAMAMEN bitiktir. O sebeple o parti bu parti hepsi yalan dolan.

Şu tür mesajlara girmem normalde, bilen arkadaşlar, üstadlar bilir. Allah cümlemize hidayet versin.

Elbet ülkemizin hak ettiği şekilde yönetecek hükümetler ve muhalefetler gelecektir, fakat o hükümetler ve muhalifler bunlar değil.

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Neyse bir şey yazmayacağım şimdi.

O zengine sor bakalım, bir istihareye yat, kaçı huzurlu kabrinde?

Kefende ne kadar altın varmış bunu da sormak gerekir.

Siyasetle işim TAMAMEN bitiktir. O sebeple o parti bu parti hepsi yalan dolan.

Şu tür mesajlara girmem normalde, bilen arkadaşlar, üstadlar bilir. Allah cümlemize hidayet versin.

Elbet ülkemizin hak ettiği şekilde yönetecek hükümetler ve muhalefetler gelecektir, fakat o hükümetler ve muhalifler bunlar değil.
Adamlar kabri düşünse tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemez.

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
105
54
80 den sonra sendikacılık bitmiştir.Hepsi sarı sendika olmuştur.Yani sözleşme olmadan önce sendikaya işveren çoktan anlaşmıştır.31 sene işçilik yaptım.Geçen sene emekli oldum.Bu hep böyle olmuştur.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Son zamanlarda sendikalar sadece birer piyondur,göstermelik olarak varlar,bir fonksiyonları yok.Baştakiler ne söylerse onu kabul ediyorlar.Benim çalıştığım yerlerde hem memur sendikası,hem işçi sendikası vardı,içlerinde gibiydim.Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi düzülen değişmedikçe düzen değişmez.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Bence memur fazla bile aldı. Ben hükümet olsam sembolik %0.1lik zam verirdim :kiskis

Memurların itiraz etmeye hakkı yok. Seçtiği sendika belli

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Memur sesini cikarmasin hic. En dusuk 4 bin lira maas alıyolar. 9-5 mesai cumartesi pazar butun sosyal haklar memurda bide agliyolar yok şöyle yok boyle aglamaya gerek yok. Işci napsın asgari ucrete talim cumartesi pazari yok.tatili yok ailesiyle sosyal faaliyet yok halinize şükredin memurlar sizden daha kotu durumda olan işci kardeslerimiz var

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Başkalarının aldığı hakları eleştireceğinize, hak ettiğiniz haklarınızı almak için mücadele edin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tumblr_nurgusXWwq1rlhvpdo1_400.jpg
Yüzde 30 doğalgaz zammı hayırlı olsun. ???

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt