memoli1478 USTA'DAN Yardım Talebi

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

M memoli1478 usta​

Next ota30 incelerken içinde 3 tane daha api key olduğunu farkettim, acaba tek 1 api key değişikliği yaptığım içinmi video oynatmıyor ,diğer api keylerin hepsi farklı kernel içinde resimdeki hata bundan olabilirmi

121c2318e908975b4.jpg

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Apiyi nerden aliyorsun bjrde ben sana api vereyim dene bakalim olmazsa yasmzilimi yolla ben duzenliyim
Usta googleden alınan api key çalıştırıyor farklı bir yazılımda denedim usb ile yüklenen yazılımvar videodaki gibi çalıştırıyor, api key de sorun değil gibi ama 4 adet api key var hepsini değiştirdim yazılımda, emmi ustaya gönderdim , test edip geri dönüş yapaınca çalışmassa , senden istiyicez artık bir düzenleme, teşekkütler usta , Next kank ota030 da yaptıgım değişiklik
:ok

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu linki bende bulmustum fakat linki degistirdigimde bir harf veya numara fazlaydi ve bootda kaldi kernel dosyasini orijinal ile ayni büyüklüge getirmeme ragmen
sorun bence orda değil , yani linkte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

R rikit

bunu dene istersen

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
belkide checksum ile ilgili cünkü resimde isaretlenen bölüm bendede var, ama degistirecegim sey ayni uzunlukta olursa takilmiyor
checksum , yeni yazılımlarda yok next dede yok, baktığım birçok farklı yazılımda da yok, checksum olmayan yazılımlarda deneme yapmak daha mantıklı

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
checksum , yeni yazılımlarda yok next dede yok, baktığım birçok farklı yazılımda da yok, checksum olmayan yazılımlarda deneme yapmak daha mantıklı
fakat kerneli 7zip cözdügüm zaman checksum yok, geri dönüste program kendisi koyuyor.
Ben hatta yeni youtube kanallarida eklemistim (eskisinin yerine).

sorun bence orda değil , yani linkte

R rikit

bunu dene istersen
evet bencede, sorun Youtube Algoritmayi degistirdi galiba

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
fakat kerneli 7zip cözdügüm zaman checksum yok, geri dönüste program kendisi koyuyor.
Ben hatta yeni youtube kanallarida eklemistim (eskisinin yerine).

evet bencede, sorun Youtube Algoritmayi degistirdi galiba
şu yazılımı deneme şansın varsa dene yeni

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1 youtube linki olacak sonu en ile biten /tr yaparsan düzelir daha önce sunpluslarda buna benzer sorunu yaşamıştım dene bakalım

Adsiz8e3af64abff99c11.png

usta sadece %s eklesem düzelirmi sence düşüncen nedir ? next ota40 da api okuma sorunu var sadece ota30 da sadece resimdeki sorun düşünceni merak ettim

1e602c1f84bcc18ab.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Adsiz8e3af64abff99c11.png

usta sadece %s eklesem düzelirmi sence düşüncen nedir ? next ota40 da api okuma sorunu var sadece ota30 da sadece resimdeki sorun düşünceni merak ettim
%s büyük ihtimalle video ID sini gösteriyordur ,"US" united state (ülke) ,"en" (dili) sanırım ,çok bildiğimden değil ama ,acaba oradaki US yazan yeri TR ,en yazanı da tr yapıp dene bakalım ,bizim ülkemizde gösterecek mi:)

Geri
Üst Alt