memoli1478 USTA'DAN Yardım Talebi

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

M memoli1478

api.png

Usta yazılmın kernel dosyasını açtım resimde işaretlediğim yeri değiştirsem ve tekrar derlesen yuotube çalışır dıye düşünüyorum, bu konuda görüşün nedir

edit : yeni kernel

usta kernel kapanışından emindeğiim hatam varsa ,hata taptığım yeri gösterebilirmisin , tekrar derledim hex editle kapanışı düzenledim

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
755
43
kerneli atarsan resimli anlatım yapacam bu gördüklerin hiçbir yerde yoktur onun için forumda özel bir bölüm şart bence nedeni
firmalar manuel işlemi görünce nereye engel koyacağını görecek buda ilerde sizler için iyi olmayacak genel olarak iyi olmaz

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
kerneli atarsan resimli anlatım yapacam bu gördüklerin hiçbir yerde yoktur onun için forumda özel bir bölüm şart bence nedeni
firmalar manuel işlemi görünce nereye engel koyacağını görecek buda ilerde sizler için iyi olmayacak genel olarak iyi olmaz
Öyle olsa önce vestel yazılımlara engel koyardı usta
bu forumun kendisi özel zaten iyi olmazsa bir yolunu bulur teraspy abim sen ver çözümü,gerisini merak etme

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
Bende sorun yok sanırım kabus22 arkadaşta var bendeki uydu koraxv4 salakça bir uydu ,bunu aldırdılar destek var dendi ama sonra küt elimizde patladı şimdi piko kullanıyorum digiulama çok övdü bende aldım iyikide almışım astrada csat falan izliyorum hemde 80 tl :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bende sorun yok sanırım kabus22 arkadaşta var bendeki uydu koraxv4 salakça bir uydu ,bunu aldırdılar destek var dendi ama sonra küt elimizde patladı şimdi piko kullanıyorum digiulama çok övdü bende aldım iyikide almışım astrada csat falan izliyorum hemde 80 tl :)
Tamam yarın olsun sana vereyim korax <--->sungate yazılımını ,ama kumanda almalısın sungate kumandası :ok

Geri
Üst Alt