Mediastar_770 v276 - 6605s funcam-emu-vpn

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu kadar dayanabildim,malum bizim hanım :) Gerçi laptop pil dolu :haha1
Sen denemelere devam et iyice oku yazdıklarımı ,elin ecnebisi yapıyor sen de yaparsın , çünkü ben kaçar artık :ok
yat.gif

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
neyse bakalım usta bi sorun var ama cözemedim artık neyse hayırlı geceler

Akın07 Akın07
Dosya adını yanlış yazmışsın usb içinde, dosya adı next.11 mi mübarek ,hani "bin" soy adı nerede :)

Ekran-Goruntusu-1185f6e65d9c398b20.png

neyse bakalım usta bi sorun var ama cözemedim artık neyse hayırlı geceler

Ekran-Goruntusu-1185f6e65d9c398b20.png
cihazı cökertince kendi orjinal yazılımını aldı acıldı sadece usb ile hızlı yüklemede ne yaptımsa hata verdi neyse acıldı artık sorun değil sagol ustam yinede

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Akın07 Akın07 ,ben şimdiye kadar yapmışsındır demiştim :) ,sendeki cihazda kaç usb var,2 ise diğer girişi de dene bakalım, ama unutma usb bootable olmamalı(yüklenebilir),yani mbr kaydı olmamalı(basitçe yazdım) , bin dosyasını usb ye kopyala,adını 1.bin yap mesela usbyi de cihaza tak ,programı çalıştır,prizi tak.Sanki usb yi görmüyor gibi,görüyor da bootable gibi.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Akın07 Akın07 ,ben şimdiye kadar yapmışsındır demiştim :) ,sendeki cihazda kaç usb var,2 ise diğer girişi de dene bakalım, ama unutma usb bootable olmamalı(yüklenebilir),yani mbr kaydı olmamalı(basitçe yazdım) , bin dosyasını usb ye kopyala,adını 1.bin yap mesela usbyi de cihaza tak ,programı çalıştır,prizi tak.Sanki usb yi görmüyor gibi,görüyor da bootable gibi.
Ya da Boot Sector GPT olmamalı. (Disk Genius ile kontrol edin.) MBR' de boot yazılı olmamalı ama boot sektor formatı MBR olmalı.

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
Fat32 olarak bicimlendirip denedim kaç defa farklı USB denedim ikinci USB girişi ne taktım hep aynı hatayı verdi

L Çevrimdışı

lozdemr

Yeni Üye
11 Tem 2023
7
59
Değişir değişir :ok Değişmez ise farklı bir şey vardır :)

Selamlar: elimdeki Botech Piko-502 HD New cihaza yaptığım yazılım güncellemesi sonucunda cihaz kırmızı ışıkta kalıyor ve açılmıyor.
Bu konudaki tecrübelerinizden ve yardımınızdan faydalanmak isterim. Konum İzmir Menemen. Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler

Size başka yerden ulaşamadığım için buradan yazdım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt