Mecool Km2 Plus Deluxe Alınır Mı ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Skyworth Digital üretimi bir cihaz, yani Ota yazılım desteği yok, manuel olarakta sadece hata giderilmesi için yazılım paylaşırlar oda yazılım atmasını bilen anca atar. Usb 3.0 falan onları geçtim artık. O fiyatlara Sei Robotics üretimi Homatics Box R Plus varken alınacak bir cihaz değil malesef.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,624
40
Eğer Android olması şart ise, yazılım desteği nedeniyle 2. el temiz bir Homatics alırım veya az daha ekler sıfır düşünürüm.

Android şart değilse, 4.000 TL civarına çok temiz 2. el Apple TV 4K (2. nesil) bulunabilir. Ömürlük olur, ömrünü tamamlayana kadar kasma, donma vb. şeyler olmaz. F16 gibi çalışır.

Örneğin,

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
Eğer Android olması şart ise, yazılım desteği nedeniyle 2. el temiz bir Homatics alırım veya az daha ekler sıfır düşünürüm.

Android şart değilse, 4.000 TL civarına çok temiz 2. el Apple TV 4K (2. nesil) bulunabilir. Ömürlük olur, ömrünü tamamlayana kadar kasma, donma vb. şeyler olmaz. F16 gibi çalışır.

Örneğin,
Apple TV sevmiyorum ben hocam android olması şart

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
"yeni" diye eskileri revizyona sokup gazlıyorlar yaw:ciks

geçmite ya 3 ya da 4 tane farklı Mecool kullandım ama hepsi de çok kısa ömürlü oldular!
yazılımları biraz vaya bayağı sıkıntılı Mecool da

ayrıca beyler "YENİ" şu dur örneğin

İşlemci soc928
GPU G57

bu ikisi varsa YENİ dir yoksa salla gitsin:hoba1

RAM/ROM zaten bunda 4/8-32/128 oluyor

not; "L1" Lisansı işine karışmam,çünkü onunla hiç işim olmaz

ülen piyasa Box çöplüğüne döndü be yeni yeni yeni diye:haha1

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
677
50
Şu tv kumandası denen zamazingo ile laptopların efektif (ama gerçekten efektif) olarak kontrol edilebildiği gün, bu boxların ipinin çekildiği gün olur. :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Şu tv kumandası denen zamazingo ile laptopların efektif (ama gerçekten efektif) olarak kontrol edilebildiği gün, bu boxların ipinin çekildiği gün olur. :haha
Aslında ipleri çoktan çekildi desem de inanma :) ,ama bence androidler ve full linux cihazlar zaten ekranı olmayan laptop gibiler inan.Ama sizler tabii windowslara alışkın olduğunuz için olsa gerek ,böyle cihazların olmadığını düşünebilirsiniz ama bence varlar :ok
NOT:
"Sizler" dediğimi unutmayın ,tek kişiye yazılmış cevap değildir anlamındadır yani :hihi

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
aslında meraklısı ve bileni için BOX lar da geberdi hatta AppleTV bile!

1-SBC lar var örneğin KHADAS özel kullanıcıları var! cihaz donanım kalitesi olarak en iyisi:ok

2-mini PC ler her ne kadar TR de pek satılamıyor hatta bilinmiyor olsa bile dışarıda
yeni trend ilk sırada miniPC ler dir sonra SBC ler

not;şu sıralar bazı bazı miniPC ler gelmeye başladıysa da fiyat nalet döviz den dolayı aşırı pahalıya çıkıyor yaw
şimdi gümrük mevzuatı da değişti fiyatlar tam katlanacak gibi

not;bizde durum tam tersi adam panel alıyor her bir şeyi bu yapsın istiyor ana sıkıntı işte bu!
hem PC gibi bile olsun istiyor sonra Box olsun yetmedi L1 li olsun v.s v.s

ülen tüm TV ler artık L1 Lisanslı ve neredeyse tamamı NFlix izliyor,panelden bu işi hallet rahatlıkla
yok Android kaç! bilmem nesi kaç GB v.s v.s derken panel tabiki yetmiyor Box devreye giriyor
yetmedi bir de MediaPlayer olarak da full iş görmesini de istiyor:kiskis
bu sefer codec sorunu çıkıyor ya da dosya sistemi sorunu çıkıyor
yetmedi onu yükledim çalışmadı bunu yüklemek istiyorum ama yüklenmiyor....

bizim Türk tipi kullanıcılar işte tam böyledir bir mal istiyor ama her bir şeyi yapsın ister:hihi

++
az önce Ali den baktım,herifler %80 Gümrük ilave ediyorlar+Nakliye de var😡
üstelik bizim mevzuata göre de azami sınır 30€ !!

Son düzenleme:
R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
677
50
aslında meraklısı ve bileni için BOX lar da geberdi hatta AppleTV bile!

1-SBC lar var örneğin KHADAS özel kullanıcıları var! cihaz donanım kalitesi olarak en iyisi:ok

2-mini PC ler her ne kadar TR de pek satılamıyor hatta bilinmiyor olsa bile dışarıda
yeni trend ilk sırada miniPC ler dir sonra SBC ler

not;şu sıralar bazı bazı miniPC ler gelmeye başladıysa da fiyat nalet döviz den dolayı aşırı pahalıya çıkıyor yaw
şimdi gümrük mevzuatı da değişti fiyatlar tam katlanacak gibi

not;bizde durum tam tersi adam panel alıyor her bir şeyi bu yapsın istiyor ana sıkıntı işte bu!
hem PC gibi bile olsun istiyor sonra Box olsun yetmedi L1 li olsun v.s v.s

ülen tüm TV ler artık L1 Lisanslı ve neredeyse tamamı NFlix izliyor,panelden bu işi hallet rahatlıkla
yok Android kaç! bilmem nesi kaç GB v.s v.s derken panel tabiki yetmiyor Box devreye giriyor
yetmedi bir de MediaPlayer olarak da full iş görmesini de istiyor:kiskis
bu sefer codec sorunu çıkıyor ya da dosya sistemi sorunu çıkıyor
yetmedi onu yükledim çalışmadı bunu yüklemek istiyorum ama yüklenmiyor....

bizim Türk tipi kullanıcılar işte tam böyledir bir mal istiyor ama her bir şeyi yapsın ister:hihi

++
az önce Ali den baktım,herifler %80 Gümrük ilave ediyorlar+Nakliye de var😡
üstelik bizim mevzuata göre de azami sınır 30€ !!
Peyyy, yıllaar yıllar eveli o mini pc'lerin peşinde az koşmadık kozalakhaber'in dahili bileşenlerinde. Bi karışa bi karış, yükseklik kapalı karış ( beş parmak):haha En zoru, uygun psu ve vga ayarlamaktı. Led trafosu kadar psu, özel, yok her yerde:kiskis

Şimdi hdd'ler dandy stick sakız kadar, vga cpu içinde, psu da küçülmüştür heralım. Bi bakmalı...

Geri
Üst Alt