Mecool Km2 Plus Deluxe Alınır Mı ?

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
İyi akşamlar değerli adminlerimiz ve değerli üyelerimiz eskiden mecool Km2 Plus kullanıyordum sonrasında satmaya karar verdim ve sattım ve bı üstü mecool Km2 Plus Deluxe almayı düşünüyorum sence alınır mı alınmaz mı sizlerden yardım istiyorum Km2 Plus ve Km2 Plus Deluxe arasında çok büyük yenilikler yapılmış birçok video izledim birçok yenilikler yapılmış TV boxa sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü yorumlarınızı merakla bekleyip okuyor olacağım

1000005224.jpg
1000005225.jpg

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,903
İşinize yarayan farklarsa alınır.
4 GB RAM olması bence bir avantaj.
Bunun dışında ağ tarafında kapasite yükseltilmiş.
Gigabit ethernet, wifi 6.
Tabi bunların verimli çalışması hem yazılım hem de donanımına bağlı.

Mantıklı bir fiyatı varsa alınır, şu anki döviz kuruyla kaça mal oluyor bilmiyorum.

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23

Mantıklı bir fiyatı varsa alınır, şu anki döviz kuruyla kaça mal oluyor bilmiyorum.
4300 civarı geliyor hocam ürün

Daha birçok özellik eklenme olmuş sadece kötü tarafı USB 3.0 kaldırılmış

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Süper Üye
5 Ara 2020
503
36
aynı işlemci ha bide sonuna j eklemişler wifi 6 ne ise o olmuş birisi 10liraysa bu100 liradır:ara

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
aynı işlemci ha bide sonuna j eklemişler wifi 6 ne ise o olmuş birisi 10liraysa bu100 liradır:ara
Eski cihaz 2/16 GB yeni alacağım cihaz 4/32 Bluetooth 5.0 yapılmış Wifi 6 desteği Gelmiş gbit ethernet var kızil ötesi var o nedir bilmiyorum Dolby vision özelliği gelmiş eski TV boxta 4k sorunu vardı yenisinde duzeltmisler 8K Desteği Gelmiş DDR 4 RAM VE SSD TAKILI açılış süresi kısaltılmış çok çabuk açılıyor bide ana ekranda donma kasma oluyordu Onuda düzeltmişler cihaz aşırı derecede ısınıyordu onuda çözmusler birçok özelliği mükemmel olmuş

işlemciye bakarım önce hadi tamam diyelim diğeri kaç paradı :bilmiyom
Eski cihazım şuan piyasa değeri 2300 civarı hocam

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Süper Üye
5 Ara 2020
503
36
Eski cihaz 2/16 GB yeni alacağım cihaz 4/32 Bluetooth 5.0 yapılmış Wifi 6 desteği Gelmiş gbit ethernet var kızil ötesi var o nedir bilmiyorum Dolby vision özelliği gelmiş eski TV boxta 4k sorunu vardı yenisinde duzeltmisler 8K Desteği Gelmiş DDR 4 RAM VE SSD TAKILI açılış süresi kısaltılmış çok çabuk açılıyor bide ana ekranda donma kasma oluyordu Onuda düzeltmişler cihaz aşırı derecede ısınıyordu onuda çözmusler birçok özelliği mükemmel olmuş

Eski cihazım şuan piyasa değeri 2300 civarı hocam
ehişte adamlar yazılımı düzeltmişler aynı işlemciyi yeni diye satıyolar tadilatlı satılık ev gibi :haha bunlar lisanslı ürünmü peki

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
peki diğerinde izleyemediğin neleri tadilatlı yazılılı işlemcide izleyecen varmı fazlalığı :bilmiyom

teraspy teraspy abi bu senin işin :fiskos:cay
Bir sürü uygulama var hocam TV boxta A|Z Kadar Ama diğer eski TV box aşırı derecede ısınıyordu donup kasiyordu birçok problemi vardı bu yenisinde herşeyi duzeltmisler

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Süper Üye
5 Ara 2020
503
36
Bir sürü uygulama var hocam TV boxta A|Z Kadar Ama diğer eski TV box aşırı derecede ısınıyordu donup kasiyordu birçok problemi vardı bu yenisinde herşeyi duzeltmisler
oha arada 2bintl fark var ya :bye alo abinin deyişile ikibin türkiş liras :haha bisürü uygulamayı eskisinede kurarsın apk sonuçta ama ikibin kayme de azdeğil ha zenginlik belirtisi gibi :mutlu

ya ben aynı işlemciye o parayı ver memmmm :affet

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
oha arada 2bintl fark var ya :bye alo abinin deyişile ikibin türkiş liras :haha bisürü uygulamayı eskisinede kurarsın apk sonuçta ama ikibin kayme de azdeğil ha zenginlik belirtisi gibi :mutlu
Hocam Bişey Alıyorsak Sağlam Bişey Olsun Diye bu eski cihazdada bir çok sıkıntılar var TV 4 k olmasına rağmen 4K desteği görünmüyordu

Geri
Üst Alt