Mb221 PVR

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Oh hadi gözün aydın ,ama unutma:
"Profili editlemeyi öğrendim nasılsa" deyip de farklı yerleri açma sakın,tv resete girer durur,açılmaz.
yok bunu zaten zor hallettim fazla kurcalamaya gerek yok zaten :) uğraştırdım sizleride hakkınızı helal edin !
birşey hakkında fikrin var mı internet ayarlarında google dns giriyorum 008.008.008.008 008.008.004.004 bunlar bazen kayboluyor sabitleme gibi bir inkan var mı smart menu sıkıntı yapıyor bunlar olmadıkca otomatik dns sıkıntı oluyor

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
yok bunu zaten zor hallettim fazla kurcalamaya gerek yok zaten :) uğraştırdım sizleride hakkınızı helal edin !
birşey hakkında fikrin var mı internet ayarlarında google dns giriyorum 008.008.008.008 008.008.004.004 bunlar bazen kayboluyor sabitleme gibi bir inkan var mı smart menu sıkıntı yapıyor bunlar olmadıkca otomatik dns sıkıntı oluyor

ag ayarları
gelişmiş
manuel e cekin dns i ve ip adreslerini
2 defa ok tusu ile onaylayın.mutlaka 2 defa onaylayın

kullanmdıgım sıkıntısız ve mevcutta en hızlı dns

Ekran-Alintisica9b1d76bd610888.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Helal olsun,ne demek ,birşey yapmmadım ki :)
Kumandadan yeşil tuşa basıp kaydetmiiyormu,bu arada İzmir görünüyorsun neresindensin acaba?

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Helal olsun,ne demek ,birşey yapmmadım ki :)
Kumandadan yeşil tuşa basıp kaydetmiiyormu,bu arada İzmir görünüyorsun neresindensin acaba?
çiğli evka 2
play düğmesinin yanında kırmızı yuvarlak var onunla yaptı

IMG_20190108_231521.jpg

2 şer kere ok yaptım :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eski muhitim,ama çay(köyiçi)mahallesi,eh hadi güle güle kullan...büyük harddisk takarsan yayını pause bile edersin artık,hatta deneyebilirsin usb bellekle,kumandadan ıı tuşuna bas dene.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
herkese teşekkürler iyi akşamlar görüşmek üzere. bu arada pc de kanal listesi varmış yedekte :) onuda hallettim ottplay ve netfelix şifreleri silinmiş oldu oda kolay hallolur iyi akşamlar...
O zaman herşeyi yaptıktan sonra en azından otel menü ile yedeklerini mutlaka al,kolaylık olur
Menü+7935 yap, Usb kaydet kısmına gelip ok bas ve yedekle herşeyini.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
O zaman herşeyi yaptıktan sonra en azından otel menü ile yedeklerini mutlaka al,kolaylık olur
bununla uygulamalar dahil her şeyi mi yedekler kanal listesi-netfelix vb

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Her şeyi,köydeki tvde ekran resmim bile geri geldi,yazılımı yükledim,clone00001 dosyasını da attım,herşey geri geldi,bis şifrelerim dahi.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Her şeyi,köydeki tvde ekran resmim bile geri geldi,yazılımı yükledim,clone00001 dosyasını da attım,herşey geri geldi,bis şifrelerim dahi.
ok bir şey daha öğrendim :) karlı bir gün oldum benim açımdan....
torrent den bilgi çeker gibi sömürdüm sizleri çoook teşekkürler....

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba, M mesutank teraspy teraspy profil dosyalarını almadan bir başkasının açmış olduğu MB211 yada diğer şaselerin açılmış PVR dosyalarını aynı şase olmak şartıyla kullanılabilir mi? Yani mesela arkadaş MB211 in PVR yi açmış şimdi onun dosyasını ben aynı şekilde M 211 şase ürünüme taksam olur mu? Yada elinizde MB120 için açılmış PVR dosyası var mı :) ve ayrıca PVR dışında başka neleri açabiliriz :)

Ayrıca bir yerde okumuştum PVR ile kaydedilen görüntünün formatını yine program ile değiştirerek mesela mpeg yaparak diğer oynatıcılarda görüntülenebiliyormuş ama nasıl yapıldığını bulamadım. Kaydedilen görüntü farklı bir format olduğu için kolay kolay başka yerlerde açılmıyormuş desteğinizi rica ederim.

Ve yine birkaç sorum daha :) bu youtubesi açılmayan kullanıucılara servis bir yazılım yüklüyor belirli bir ücret karşılığında bunu nasıl tekrar aktif hale getiriyorlar bunu bizlerde yapabilir miyiz yoksa ellerindeki özel yazılım mı. Vestel de timeshift özelliği nedir nasıl yapılır, toolboxta pip özelliğini gördüm FALSEDE duruyor vestelde bu özellik var mı açılabilir mi resim içinde resim özelliği bu mu nasıl kullanılır ve son sorumda kulaklıktan ses almaya çalıştığımda menüdeki ses kesilmiyor teraspy teraspy hocam siz bir yerde sanırım bu konudan bahsetmişsiniz ama o konuyu kaybettim nerde gördüğümü bulamadım :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt