mb211 Yeni Yazılım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhaba,
Regal MB211 v3.19.17.2 televizyonum var, güncelleme yapmak istiyorum, aynı anakart ve versiyonun vestel versiyonunu mu kurmam gerekiyor?

Teşekkürler.
""Bazı dosya linklerinde carbon ve titanyum yazmaktadır bunlar tema rengidir. Carbon olan vestel markası, titanyum ise nexon regal hilevel seg gibi vestelin yan markalarında geçerlidir."" aciklama mevcut ilk mesajda ..ayrica versiyona dikkat etmeniz gerekiyor..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Merhaba,
Bu kısmı gördüm ancak emin olamadım. Bu linkte yer alan dosyalar benim tv me uygun, ancak vestel, hitachi, jvc vs var Regal yok. Ben bunlardan Hitachi olanı kendi Regal tv'me kursam bir problem olacak mı? Anakart ve versiyon bilgim doğru.

M Çevrimdışı

murat23

Yeni Üye
7 Tem 2019
6
35
Arkadaşlar öncelikle merhaba size bir şey danışmak isterim. Geçen sene aralık ayında REGAL 49r6520f TV aldım. Bir ay önce elektrik gelmemeye başladı cihaza, ardından servis talebinde bulundum memlekette ailem kullandığı için izne geldiğimde kontrol edebildim. Tv ilk geldiğinde servis menüsünü açtığımda kartın MB211S olduğunu biliyorum.Aynı gün içerisinde tamir edilmiş geldiğinde servis menüsünü açtığımda mb211 olduğunu gördüm ayrıca tv nin çalışma saatinin çok fazla olduğunu gördüm. sanırım 2.el kart takılmış. size sorum arkadaşlar hangi kart daha iyi mb211 mi mb211s mi ayrıca servisten durumu düzeltmesini isteyeyim mi?

IMG_20201115_131041.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar öncelikle merhaba size bir şey danışmak isterim. Geçen sene aralık ayında REGAL 49r6520f TV aldım. Bir ay önce elektrik gelmemeye başladı cihaza, ardından servis talebinde bulundum memlekette ailem kullandığı için izne geldiğimde kontrol edebildim. Tv ilk geldiğinde servis menüsünü açtığımda kartın MB211S olduğunu biliyorum.Aynı gün içerisinde tamir edilmiş geldiğinde servis menüsünü açtığımda mb211 olduğunu gördüm ayrıca tv nin çalışma saatinin çok fazla olduğunu gördüm. sanırım 2.el kart takılmış. size sorum arkadaşlar hangi kart daha iyi mb211 mi mb211s mi ayrıca servisten durumu düzeltmesini isteyeyim mi?

IMG_20201115_131041.jpg
Şu anki kart mb211s
9000 dk diyor 6 güne denk geliyor.
Mb211 takamazlar. Mb211s veya mb130s ana kartlarda s uzantısı çıkmaz. Yazılım versiyonu ve menüden s olduğunu anlıyoruz.

M Çevrimdışı

murat23

Yeni Üye
7 Tem 2019
6
35
Şu anki kart mb211s
9000 dk diyor 6 güne denk geliyor.
Mb211 takamazlar. Mb211s veya mb130s ana kartlarda s uzantısı çıkmaz. Yazılım versiyonu ve menüden s olduğunu anlıyoruz.
O zaman hocam sanırım karta güncelleme yönünden tutarsızlık var.mesala tv kanallarının logoları görünürdü kanal listesinde şuan yok bide menü tamamen değişmiş.Benim kartın en güncel sürümü nedir bilgi alabilirmiyim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
O zaman hocam sanırım karta güncelleme yönünden tutarsızlık var.mesala tv kanallarının logoları görünürdü kanal listesinde şuan yok bide menü tamamen değişmiş.Benim kartın en güncel sürümü nedir bilgi alabilirmiyim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt