mb211 Yeni Yazılım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Güncelleme son sürümde yeni sürüm ü var mı ? İlk kurulum da yaptım fakat sorun düzelmedi , bu arada bu kadar birebir ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim
evet güncel sürümü ilk sayfada mevcut.
0.69.12.0 yazılımı yükleyebilirisniz. sizinki şu anda 0.43.4.10 eski sürüm.
asıl sorun iptv ile alaaklaımı tam olarak sorun neydi ?

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
evet güncel sürümü ilk sayfada mevcut.
0.69.12.0 yazılımı yükleyebilirisniz. sizinki şu anda 0.43.4.10 eski sürüm.
asıl sorun iptv ile alaaklaımı tam olarak sorun neydi ?
Evet iptv ile ilgili canlı yayınlarda hata veriyor sabit olan film dizi gibi videoları oynatıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet iptv ile ilgili canlı yayınlarda hata veriyor sabit olan film dizi gibi videoları oynatıyor
Bende de aynı sorun oluşuyor bazen ilk kutulum yapıp tekrar IPTV kurunca düzeltiyor.
Telefondan bakıyorum normal, bilgisayardan bakıyorum normal. Sonra can sıkıntısı ile ottplayer kurdum kurulum zahmetliydi ama daha güzel oldu ?

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
Bende de aynı sorun oluşuyor bazen ilk kutulum yapıp tekrar IPTV kurunca düzeltiyor.
Telefondan bakıyorum normal, bilgisayardan bakıyorum normal. Sonra can sıkıntısı ile ottplayer kurdum kurulum zahmetliydi ama daha güzel oldu ?
Aynı şekilde bende ilk kurulum yaptım ama problem çözülmedi :-/ taracıdan ottplayer ın widget uygulaması üzerinden de deneme yaptım fakat sonuç maalesef aynı, ottplayer kurdum derken harici bir şekilde mi kurdunuz yoksa vewd içindekiden mi bahsediyorsunuz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aynı şekilde bende ilk kurulum yaptım ama problem çözülmedi :-/ taracıdan ottplayer ın widget uygulaması üzerinden de deneme yaptım fakat sonuç maalesef aynı, ottplayer kurdum derken harici bir şekilde mi kurdunuz yoksa vewd içindekiden mi bahsediyorsunuz
Vewed içindekini kurmuştum işin güzel yanı televizyon sıfırlama yapasanda herşey silinesede mail adresi ve şifresi ni girince herşey geri geliyor. Ssiptvde olduğu gibi tekrar kurman yüklemen gerekmiyor.
Acaba aldığın iptv server inde sorun olabilir mi ?
Dün dediğim gibi güncellemeyi yaptın mı ?

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
Vewed içindekini kurmuştum işin güzel yanı televizyon sıfırlama yapasanda herşey silinesede mail adresi ve şifresi ni girince herşey geri geliyor. Ssiptvde olduğu gibi tekrar kurman yüklemen gerekmiyor.
Acaba aldığın iptv server inde sorun olabilir mi ?
Dün dediğim gibi güncellemeyi yaptın mı ?
Aktif olarak bilgisayar da telefon da hatta Samsung bir tv de denedim yine ottplayer da orada da çalıştı sorunu hala tam olarak sökemedim, bende vewd içinde kini kullanıyorum dediğiniz gibi giriş yaptığımda bilgileri hemen çekiyor kaybolma olmuyor ssiptv de ki gibi lakin 1 2 haftadır bir sorun var ve ne olduğunu bulamadım ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aktif olarak bilgisayar da telefon da hatta Samsung bir tv de denedim yine ottplayer da orada da çalıştı sorunu hala tam olarak sökemedim, bende vewd içinde kini kullanıyorum dediğiniz gibi giriş yaptığımda bilgileri hemen çekiyor kaybolma olmuyor ssiptv de ki gibi lakin 1 2 haftadır bir sorun var ve ne olduğunu bulamadım ?
Ben en son güncelleme yaptığımda bir kere daha yapmıştı sonra düzelmişti.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
gülcellemeyi gerçekleştirmemiştim az önce güncellemeyi yaptım fakat akıllı tv ekranında vewd uygulaması şuan yok :( bu versiyonda vewd uygulaması yok muydu acaba
mevcut sevdiğim versiyonlardan biridir :)
menü 4725 yapıp diasnostic içinden factory reset yapıp kurulumu yapınız.
sonrasında tekrar denermisin

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
mevcut sevdiğim versiyonlardan biridir :)
menü 4725 yapıp diasnostic içinden factory reset yapıp kurulumu yapınız.
sonrasında tekrar denermisin
Teşekkür ederim vewd geldi, kanal değiştirirken ses geliyordu ardından 3 4 saniye sonra görüntü geliyordu reset atınca oda düzeldi , ama ssiptv yada ottplayer hala ayni, sanırım benden başka bu sorunu yaşayan da yok...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Çevrimdışı

ahmetkartal89 

Yeni Üye
25 Haz 2018
18
34
İPTV canlı yayınları oynatmama sorununu size verilen m3u linkinin uzantısını m3u8 yaptıktan sonra dosyayı indirerek çözebilirsiniz.

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
İPTV canlı yayınları oynatmama sorununu size verilen m3u linkinin uzantısını m3u8 yaptıktan sonra dosyayı indirerek çözebilirsiniz.
bunu da denedim malesef sonuç aynı :(
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bence farklı bir firmadan test yayını alıp dene.
He aklıma gelmişken suni uygulasana bı ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-65ub9100-ip-tv.2680/#post-67819
Gerçi ses problemi için di bu ama belki olur
internetteki ücretsiz teslerden alıp denedim sonuç hala aynı :( belki vestel 48fd7300 kullanıcı varsa onda da aynı sorun olup olmadığını öğrenebiliriz. 2 haftadır denemediğim yöntem kalmadı

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
bunu da denedim malesef sonuç aynı :(
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

internetteki ücretsiz teslerden alıp denedim sonuç hala aynı :( belki vestel 48fd7300 kullanıcı varsa onda da aynı sorun olup olmadığını öğrenebiliriz. 2 haftadır denemediğim yöntem kalmadı
yaklaşık 7 8 tane test yayını aldım iptvforest.net sadece bu sitedeki test yayını televizyonda çalıştı hem .ts hali hemde m3u8 halinde yayını açıyor. ama diğer sitelerden aldıklarım tv de çalışmadı fakat telefon pc tablet gibi ortamların hepsinde çalıştılar. satın almış olduğum yayın da 2 aydır hiçbir sorun yoktu. şimdi çalışan bir yayın buldum lakin aralarında ne gibi bir fark var diğerleri ile bu site arasında onu bilmiyorum. hala derdime derman olan bir çözüm üretemedim :(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri