MB211 Anakartlı Tv Modelleri

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
panel bilgi hattında veriyoruz geriye doğru inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler, inceleceğim o konuyu.

Niye merak ettiniz çok popüler bir kartta değil ama, giriş seviyesi 768 mb ramli bir kart

Regal marka bir tv var bende. Hatayı gideremedikleri için değişim verdiler, şase uyumlu farklı bir model tv ile değişim olacağı söylendi. Ben de onlar bir model önermeden seçeneklerim neler, bileyim ona göre ben şu maka ve modeli istiyorum diyebileyim. Hazır olayım istiyorum o sebeple öğrenmek istedim bu anakarta sahip tv modellerini.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Teşekkürler, inceleceğim o konuyu.

Regal marka bir tv var bende. Hatayı gideremedikleri için değişim verdiler, şase uyumlu farklı bir model tv ile değişim olacağı söylendi. Ben de onlar bir model önermeden seçeneklerim neler, bileyim ona göre ben şu maka ve modeli istiyorum diyebileyim. Hazır olayım istiyorum o sebeple öğrenmek istedim bu anakarta sahip tv modellerini.
Anlaşıldı sizdeki model ne, mümkünse 211 olmasa iyi olurdu yeni teklif kolay gelsin şimdiden

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
Anlaşıldı sizdeki model ne, mümkünse 211 olmasa iyi olurdu yeni teklif kolay gelsin şimdiden

Regal 43R6520FA bendeki model, içerisinde de MB211 var. Bana telefonda söylenilen bendeki tv FHD olmasına rağmen 4K da olabilir ama yine 43" olacak. Marka olarak da Regal, Telefunken veya Toshiba dedi. Kesinleşmiş listeyi yarın iletecekler. O sebeple ben uygun bir model bulayım dedim onların öneri listesi öncesinde. Teşekkür ederim temenni için.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Regal 43R6520FA bendeki model, içerisinde de MB211 var. Bana telefonda söylenilen bendeki tv FHD olmasına rağmen 4K da olabilir ama yine 43" olacak. Marka olarak da Regal, Telefunken veya Toshiba dedi. Kesinleşmiş listeyi yarın iletecekler. O sebeple ben uygun bir model bulayım dedim onların öneri listesi öncesinde. Teşekkür ederim temenni için.
Toshiba olursa çok iyi olur daha kaliteli onların üretim süreci

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
Toshiba olursa çok iyi olur daha kaliteli onların üretim süreci

Bu anakarta sahip 43" smart bir ürününü bulabilirsem benim de önceliğim Toshiba olacak zaten. :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Toshiba 43l2863dat modelinde MB211 model anakart varmış sanırım. Kim, hangi durumda MB211 anakartlı tv arar bilemiyorum ama bu konuda da bulunsun arayacak olanlar için. :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt