MB130 Netflix Youtube Yükleniyor Sorunu Çözüm İçin Çekirdek Yazılım. (En Güncel sürüm) 3.62.4.0

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Yok canım ben neden yanlış anlayayım, yazılımı yapan da bozan da ben değilim zaar :)

Çözüm geldi, bu gece çalışmasını yaparım, yetiştirebilirsem de konusunu açarım nasipse.

Ancak size ne kadar çözüm olur bilemiyorum.

Zor bela yüklenmeyen bir tv buldum onda denedim ve ben sonuç aldım. Bakalım sizde ne olacak.
Kralsın

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Yok canım ben neden yanlış anlayayım, yazılımı yapan da bozan da ben değilim zaar :)

Çözüm geldi, bu gece çalışmasını yaparım, yetiştirebilirsem de konusunu açarım nasipse.

Ancak size ne kadar çözüm olur bilemiyorum.

Zor bela yüklenmeyen bir tv buldum onda denedim ve ben sonuç aldım. Bakalım sizde ne olacak.[/Q

A Ado hocam sabırsızla konusunu açmanızı bekliyoruz..

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Panel ID ler oturmamış gibi görünüor, bug var tv de. Seri numarasını veriniazim nce full yükleyerek tv yiformatlayalım sonra yeniden 3.62 ye yükseltiriz duruma göre zira nu yazılımda çok iddialıyım.

A Ado hocam full yazılım yükleme sorunu giderildikten sonra üzerine direkt 3.62 çekirdek yazılımı yükledim. Ama ilk açılışta (her zaman değil) renklerde grift oluşuyordu ve kanal değiştirince geçiyordu. Bu sorun yine devam ediyor. Bu çekirdek yazılımda bir sorun olabilir mi? Veya çözümünü bekleyeyim mi?

9d9e72fd-dbd2-4f01-95a5-1b6e76fb3201-jpeg.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam full yazılım yükleme sorunu giderildikten sonra üzerine direkt 3.62 çekirdek yazılımı yükledim. Ama ilk açılışta (her zaman değil) renklerde grift oluşuyordu ve kanal değiştirince geçiyordu. Bu sorun yine devam ediyor. Bu çekirdek yazılımda bir sorun olabilir mi? Veya çözümünü bekleyeyim mi?

Sadece full ile 1-2 gün kullanıp, sorunun devam edip etmediği konusunda bilgi verirmisiniz rica etsem.

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Sadece full ile 1-2 gün kullanıp, sorunun devam edip etmediği konusunda bilgi verirmisiniz rica etsem.
A Ado hocam tv ilk açıldığında bahsettiğim görüntü her zaman olmasa da ortaya çıkmaya devam ediyor. Full yazılım yeniden yüklemek ile format atmayı düşünmüyorum. Çünkü bir kez yaptım, sorunu çözmedi (Full yazılım üzerine 3.62 çekirdek yazılımı kurdum). 17mb130 kartlara yeni yazılım bekleyeceğim.

A Çevrimdışı

arety

Yeni Üye
30 Kas 2018
7
28
1684B270-0563-453F-B8CE-459027B18635.jpg

Yükleyebilir miyim netflix bunun son sürümü nedir acaba nerden indirebilirim

O Çevrimdışı

omerkaya

Yeni Üye
14 Ara 2018
7
38
Selamun aleykum ado hocam benim tv youtube gırmıyor bayadır servisi aradım ücretli yaparız dediler ben nasıl hallederım güncellemeyi yardım edermisin reis

Model no: 3D Smart 42PF9060 42 LED TV

DSC_0678.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
YouTube arada dönüyor hızım 24mb nasıl tekrar düzeltebilirim
artık mb96 desteği çekiliyor yavaş yavaş, planlı eskiltme adı altında eziliyor artık televizyonunuz.
nasıl ki şu an iphone x10 varsa bide esiki telefonu 4s varsa sizin televizyon artık 4s şeklinde kalmıştır.
mb96 şase sonrasında mb100 mb110 mb110s mb120 mb211 mb130 mb300 gibi ürünler çıkmıştır.

Erdoğanakın Çevrimdışı

Erdoğanakın

Yeni Üye
14 Ocak 2019
12
63
Arkadaşlar Merhaba;

17MB130 anakartlı kullanıcılar için Netflix ve Youtube üzerinde karşılaşılan YÜKLENİYOR sorununun çözümünü de içeren güncel yazılımı ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızda paylaştım.

Netflix ve Youtube çözümü haricinde titreme ve renk algoritmasında da iyileştirme içerir.
Teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt