MB130 anakartlara otomatik yeni yazılım geldi

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
mb130 yeni yazılım yavaşta (ftp server yogun olabilir) olsa hem uydu üzerinden hem net üzerinden dağıtılmaya başlandı...
Uydu uzerinden
20181009_000803.jpg

Net uzerinden
20181008_225117.jpg

I Çevrimdışı

ilhandemir

Yeni Üye
11 Mar 2018
46
M mesutank, mesut bey türksat tan mı buluyor bunu, öyleyse bu frekans kısmına ne yazıyorsunuz. Benim alet hala bulabilmiş değil. Kabloyla netten de bulamadı.
Tek beklentim youtube biraz iyileştirseler şunu yeter bana

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
tv yi sürekli olarak manuel aratma yapınca önce netten geldi.sonra tekrar denemek için eski sürüm yükledim bu seferde uydu üzerinden güncelledi.galiba vestel ftp sunucuları sorunlu 3/5 gun içinde çözeceklerdir...

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
M mesutank, mesut bey türksat tan mı buluyor bunu, öyleyse bu frekans kısmına ne yazıyorsunuz. Benim alet hala bulabilmiş değil. Kabloyla netten de bulamadı.
Tek beklentim youtube biraz iyileştirseler şunu yeter bana

youtube icin modemden dns değişikliğine gidiniz .
77.88.8.8
77.88.8.1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ŞUAN kaç oldu yazılımının sürümü..! kaçtı - kaç oldu şimdi.
25_1 ama hala uydu güncellemesi devam ediyor çok yavaş.birde tv nizde formatlanmış boş usb takılı dursun...

I Çevrimdışı

ilhandemir

Yeni Üye
11 Mar 2018
46
tv yi sürekli olarak manuel aratma yapınca önce netten geldi.sonra tekrar denemek için eski sürüm yükledim bu seferde uydu üzerinden güncelledi.galiba vestel ftp sunucuları sorunlu 3/5 gun içinde çözeceklerdir...
Ok. Teşekkürler
Yükseltme seçenekleri içindeki yazılım güncelleme frekansını sormuştum. .sizinkinde ne yazıyor
Youtube program arayüzde kasılıyor ve atıyor bAğlantı sorunundan fazlası var yani

W Çevrimdışı

whiteMU

Yeni Üye
8 Eki 2018
20
46
youtube icin modemden dns değişikliğine gidiniz .
77.88.8.8
77.88.8.1

25_1 ama hala uydu güncellemesi devam ediyor çok yavaş.birde tv nizde formatlanmış boş usb takılı dursun...
merhaba wifi - kablo hangisinden bağlı tv. USB ne için gerekli

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
aynı ,tarattım yazılım bulunamadı diyor.

Güncellemeyi iptal edip tekrar başlattım.güncelleme yapıyor ama çok yavaş...(netten yapmıyor uydudan güncelliyor)otomatik taramayı devredışı yapıp tv yi kapatın.tv yi fişten çekip tekrar takıp çalıştırdıktan sonra güncelleme devre dışı iken tekrar aratırmısınız...

arkadaslar
cihaza usb yi takın
menü 4725 yapın
daignostic kısmında
1 usb logging on yap
2 uart rx etkin yap
3 flash write debug açık yap
4 http test server etkin yap
5 oled off rs ok seç
ve çık.

sonra güncellemeyi netten aratın anında ve hızlı başlıyacaktır....

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt