MB130 Anakart Sorunsalı

B Çevrimdışı

Birinci35

Yeni Üye
14 Ocak 2021
2
33
Öncelikle herkese merhabalar, gece gece merak ettim ve MB130 anakartlar için araştıraya koyuldum.
Bilgi sahiplerine sormak istediğim bir soru var.
MB130 anakartına sahip olanlar hiçbir şekilde google play store/twitch/prime video/bein .... vsvs uygulamaları göremeyecekler mi ?
Şuan güncel yazılımım V.3.62.35.1 şimdiden teşekkür ederim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
mb130 anakartlar epey farkli özelliklere sahip,bahsettiginiz uygulamalar mesala s serisinde varken normal anakartta yok,hatta mb130 ilk seri ürünler eski tip mb9x serisi portala sahiptir.
Play store android uygulamasidir zaten smart tv lerde bulunmaz ama digerleri var.
Bir ihtimal modlama ile mb130 serisi icinde aktif olan uygulamalar bütün serilerde calisabilir ,eski mb130 elime gecerse mutlaka deneyecegim, özellikle prime video aktif olacak mi merak ettigim uygulama..

B Çevrimdışı

Birinci35

Yeni Üye
14 Ocak 2021
2
33
A Adem Helvacı üstad illaki tv'yi satarken sadece Netflix YouTube diye sattılar fakat gördüğüm en ağır uygulama Netflix şuana kadar prime-twitch uygulamaları gelmemesi bence saçma olur veya play store dan bişey indirememek koyar adama ya (:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mb130 anakartlar epey farkli özelliklere sahip,bahsettiginiz uygulamalar mesala s serisinde varken normal anakartta yok,hatta mb130 ilk seri ürünler eski tip mb9x serisi portala sahiptir.
Play store android uygulamasidir zaten smart tv lerde bulunmaz ama digerleri var.
Bir ihtimal modlama ile mb130 serisi icinde aktif olan uygulamalar bütün serilerde calisabilir ,eski mb130 elime gecerse mutlaka deneyecegim, özellikle prime video aktif olacak mi merak ettigim uygulama..
Üst yazılımlar denesem çözüm olur mu sizce?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
A Adem Helvacı üstad illaki tv'yi satarken sadece Netflix YouTube diye sattılar fakat gördüğüm en ağır uygulama Netflix şuana kadar prime-twitch uygulamaları gelmemesi bence saçma olur veya play store dan bişey indirememek koyar adama ya (:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Üst yazılımlar denesem çözüm olur mu sizce?
Tv yazılım versiyonu V3 ,dikkatli olmalısın ,v4 -v5 yazılım atarsan tv çöker ,geri getirilemez olur.Ayrıca yazılım atmakla bahsi geçen uygulamaların geleceğini ben sanmıyorum ama ,sevgili hosbulduk hosbulduk deneyeceğini yazdı ki mutlaka dener ,kart eline geçerse tabii :ok

G Çevrimdışı

GkhnS

Yeni Üye
25 May 2018
23
36
Selamlar, Birinci35 isimli arkadaşın konusu ile alakalı olarak MB130 v3 için en son yazılım sürümü nedir ve bu yazılıma nasıl ulaşabilirim? Yardımınızı rica ederim. Marka - Model: JVC 50vu73t

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Selamlar, Birinci35 isimli arkadaşın konusu ile alakalı olarak MB130 v3 için en son yazılım sürümü nedir ve bu yazılıma nasıl ulaşabilirim? Yardımınızı rica ederim. Marka - Model: JVC 50vu73t
Bu linkte

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt