MB120 Vestel 65UB9100 tv, Amazon Prime video çözüm Lütfen !

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
MB120 Vestel 65UB9100 tv, Amazon Prime video çözüm Lütfen ! Amazon prime video aboneliğim var ama samsung dışında büyük ekranda bakmak istiyorum
ve oda 65 vestel var; Tv de 2.40.6 yazılımı var bu yazılımda anca HDR kendinden aktiflendiğinden ama son çekirdek yazılımı olan arkadaşlar da
17MB120 V2.45.29.1 bakabilirse benmi bulamıyorum /göremiyorum sizlere zahmet..

web browser dan yani Opera da açsanda video göstermiyor.. Vestelin yurtdışına gönderdiği bazı modellerde özellikle
Netflix ve Amazon prime video olduğunu belirtiyor ürünlerde ; :ara

Toshiba 43LF621U19 43-inch 4K Ultra HD Smart LED TV HDR - Fire TV Edition
TOSHIBA 50LF711U20 50-inch 4K Ultra HD Smart LED TV HDR - Fire TV Edition
Toshiba 50LF621U19

Toshiba CT-RC1US-19
Insignia NS-RCFNA-19
Toshiba 50LF621U19 55LF621U19 50LED2160P 55LED2160P 49LF421U19 TF-50A810U19 vsss........

demekki vestel smarta istese ekleyebiliyor gibi!!! swprofile içinede baktım açılabilir mi diye ama değerli ustalarımdan ve
forumdaşlarımdan yardım istesem sizlere zahmet bana eziyetle Lütfen:krotey

Vestel’den Amazon Alexa destekli televizyon! yapmış prime video aslında nasıl olmaz :(

Sevgi saygı selamlarımla..

Son düzenleme:
rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Cumartesi ve Pazar off durumda oluyorum
Tam olarak ne isteniyor onu dahi anlamadım yarın bir bakarım inşallah

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Olmaz sevgili teknolojix ,tıpkı netflix yazılımı gibi tvde yazılımı olmalı ki modlamayla açılsın,ama yinede acele etmişim gibi olmasın çünkü sevgili rfve baksın profillerine bakalım ,ama ben olmaz'da ısrar ediyorum sanki :)

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Sw dosyasından zor görünüyor farkındayımda hatta usb den biara çalışmalar vardı onları bile düşündüm ama normal browser bile vestelde düzgün çalışmıyo video oynatamıyor ki ümidi kestim vestelden fire stick 4K ile yada herhangi bir box la halletmem gerekiyor da oda DRM olmaz olmaz 4K UHD HDR HDR+ HDR10 HLG Dolby Atmos, Dolby Vision. Dolby Digital, DTS:X, Auro-3D. DTS ,Dolby Pro Logic 2z, Widevine L1 DRM tüm sertifikaları olan, HDCP. Hdmi 2.0a./2.0b 64gb rom 4 gb DDR4 ram keşke ses 7.1 vya 7.2 ama gerçekler 5.1 derken oluyo bize altı yada ustu 1500tl bulabilirsen 2000tl veya kusurler bukadarda verirsek git tv al daha iyi hani bir ihtimal adı vestel olsada artık tv donanımı panel tcon vs zaten kendi değil samsung Lg Auo vs. yazılım bile gerçekten manisa VESTEL yapabilsin kafamı kescem ver elektro bilişim dünyasındaki yada teknofest gibi yap yarışma üniversite öğrencilerine tez olarak daha güzelini yapar smartın hep hazırrr ARGE faso fiso yaa 6 ayyyyy widi çözemeyen departman :))))) çok şey beklediğimin farkındayım da UMUT dünyası işte.... bu gavura gönderdiğine ekliyo acaba arge kanadından yada bişekilde yazılımlardan çıkartılıp eklenebilirmi diyeydi hayaller paris gerçekler manisa (vestel) ki fantezi işte samsunglarla idare edcez sağolun... malum istek arzu beklentinin sonu yoook ki bide hemennn olsun ya insanın tabiatı :))))) ondan
sevgi saygı selamlar...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt