MB120 PROFİL DOSYASINI NASIL YEDEKLEYEBİLİRİM

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
122
23
MB120 ANAKART TELEVİZYONUM VAR PROFİLİN NASIL YEDEKLEYECEĞİNİ BİLEMEDİM NASIL YEDEKLEYEBİLİRİM YADA TEMİZ BİR PROFİL VARSA ATABİLECEK VARMI

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,712
64
Bak burada tüm her şey var, hem fotoğraflı anlatım hem dış linkler, lütfen konuyu baştan sona "roman" veya "hikaye" tadında okuyalım,her şeyi anlattım,oscam dahil(oscam bana aittir ve sevgili digiulama digiulama ve T tartar10 dostlarıma teşekkür ederim ,sayelerinde iyi bir oscamcı oldum,kendi camlarımı kendim derliyorum uzun zamandır)
Bu nedenle var olan konuyu tekrar yazmak açıkçası zoruma gitti, belki yaştan dolayıdır,lütfen aşağıdaki konuyu sıkılmadan okuyalım :ok

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
122
23
Bak burada tüm her şey var, hem fotoğraflı anlatım hem dış linkler, lütfen konuyu baştan sona "roman" veya "hikaye" tadında okuyalım,her şeyi anlattım,oscam dahil(oscam bana aittir ve sevgili digiulama digiulama ve T tartar10 dostlarıma teşekkür ederim ,sayelerinde iyi bir oscamcı oldum,kendi camlarımı kendim derliyorum uzun zamandır)
Bu nedenle var olan konuyu tekrar yazmak açıkçası zoruma gitti, belki yaştan dolayıdır,lütfen aşağıdaki konuyu sıkılmadan okuyalım :ok

hocam youtube videoları maks 720 p gösteriyor sebebi ne olabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,712
64
Bu arada temiz profil olmaz, en temizi kendi kartından aldığındır, başkasının profilini yüklemek her zaman risklidir.Verdiğim linki dediğim gibi hikaye roman tadında okursan her şey var o linkte, kendi web siteme de gönderen linkler var,ama unutma tüm bunlar risk içerir çünkü kullanıcı her gördüğü kutucuğu doldurup veya "true" yapıp tvlerinin çökmelerine neden olur, bunun nedeni yazılımın içinde o seçeneklerin olmaması(veya seçilememesi ama seçim yapılabilmesi)

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
122
23
Yazılımdır sanırım,tv kartlarının (eski olanlar tabii) desteklemesini de beklemiyorum açıkçası,çünkü çok geride kaldılar maalesef:) (şahsi fikrimdir)
core sürümü atarsak düzelmezmi hocam veya video formatını değiştirsek yada youtube uygulamasını güncellersek

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
122
23
Bu arada temiz profil olmaz, en temizi kendi kartından aldığındır, başkasının profilini yüklemek her zaman risklidir.Verdiğim linki dediğim gibi hikaye roman tadında okursan her şey var o linkte, kendi web siteme de gönderen linkler var,ama unutma tüm bunlar risk içerir çünkü kullanıcı her gördüğü kutucuğu doldurup veya "true" yapıp tvlerinin çökmelerine neden olur, bunun nedeni yazılımın içinde o seçeneklerin olmaması(veya seçilememesi ama seçim yapılabilmesi)
tvye flaş taktım 4725 kodlaması yapıp en aşağıdaki usb seçeneğine bastım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,712
64
core yazılımla alakalı upgarede, update yazılımıdır ,böyle bir şey olsa bunu önce vestel yayınlar. Ancak dediğim gibi kartlar eski bu nedenle olacağını sanmam.Youtube biz yapamayız, smart denilen şey link'ten ibarettir,biz o linke tıklıyoruz o kadar :)

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
Top Poster Of Month
5 Ara 2020
346
36
core yazılımla alakalı upgarede, update yazılımıdır ,böyle bir şey olsa bunu önce vestel yayınlar. Ancak dediğim gibi kartlar eski bu nedenle olacağını sanmam.Youtube biz yapamayız, smart denilen şey link'ten ibarettir,biz o linke tıklıyoruz o kadar :)
alo abim, geçmiş olsun inşallah herşey yolundadır seni yarın arayacağım mutlaka iyi geceler diliyorum onun için girdim buraya ellerinden öpüyorum saygılar

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
122
23
Teşekkürler toba, her şey yolunda maaşallah ama sen yine dikkatsizce yazmaya devam ediyorsun ,cümle büyük harfle başlar mübarek :)
kendi profilimi yedeklemem için usb taktım 4725 tuşlarına basıp en altakki usb operations seçeneğine bastım doğrumudur hocam

Geri
Üst Alt