MB120 anakart bluetooth ve wifi kartı takma.

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
Hi LEVEL 43uhl910 tv var. Mb120 anakarta sahip. İşitme kaybı olduğundan sesi biraz fazla açmak zorunda kalıyorum. evde herkes sesi kıs deyip duruyor. 43UB8600 vestel kullanan arkadaşım da bluotooth var. Sorunsuz kullanabiliyor. Wifi ve bluotooth kartı olmayan tvlere bu kart takılıp kullanılabilir mi?

Tv ninde 6 ayda bir tv led batlama sorunu var. Orjinal ledleri sarıya döndü ama hala çalışıyor. patlayıncada söküp takması çok zor oluyor. Led barların patlayan tek ledi değişimi mümkün mü? Orjinal led bar da 2835 galiba. Aldığım muadildekiler daha büyük. 3825 olabilir.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Anakart da wifi soketi ve çevresindeki komponetler olması lazım kablosuz seçeneği olan yazılım yüklenmesi lazım tabiki anakart donanımı müsaitse

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
Anakart da wifi soketi ve çevresindeki komponetler olması lazım kablosuz seçeneği olan yazılım yüklenmesi lazım tabiki anakart donanımı müsaitsedAHA ÖNCE

Anakart da wifi soketi ve çevresindeki komponetler olması lazım kablosuz seçeneği olan yazılım yüklenmesi lazım tabiki anakart donanımı müsaitse
Daha önce yazılım olarak denemiştim malesef kompenentler yok. Biraz araştırdım galiba 17WFM03 kartı takmak gerekiyor galiba.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt