Maskelerde ortaya çıkan parazitler iddiası(Anket)

Sizce maskelerde hastalık yapan bir parazit var mı yoksa boş bir iddia mı?

• Kullanılan toplam oy
    16
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Tekstil liflerinin statik elektriklenmesi sonucu olan bir durum.

Komplo teorisyenlerinin bir ekmeği daha çıktı ve aksiyon arayan insanımıza bir adrenalin kaynağı oldu.

Şurda 1 derece kuresel ısınma seviyesi arttı diye aciz duruma düşüyorlar , ne ara bu kadar hızlı gelişir olduk :).

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
insan doğasına aykırı bir şey maske takmak.
Fikocumla çok tartışırız bu konuyu.

Maske konusuna inancım (Bizim kulanım koşullarımızı baz alarak yazıyorum) kesinlikle yok, kaldı ki ülkemizde insanlar maskeyi virüsten değil polisten korunmak için takıyor bunun da herkes farkında.

Maske konusu bu mevzu üzerine eğitim almış kişilerin dahi SINIRLI SÜREDE ve belli operasyonel faaliyetlerde kullanabileceği materyaldir.

Bizde olduğu gibi cepten ağıza, ağızdan kola, koldan çeneye, çeneden buruna geçen, 4 ay boyunca kullanılan (yıka kurut kullan) surata geçirilen bez parçasına maske muamelesi yapılan ortamda bana kimse maske koruyuculuğundan bahsetmemeli.

Kişisel görüşümdür elbette.

Haaa

Elin fürüslüsü ile irtibat kurmak zorunda olduğun bir durum vardır. Ne maskesi kardeşim Maskeler ordusu takar, saçımı başımı ..çımı ne varsa kapatır SINIRLI SÜREDE ne mecburiyetim var ise görüşür sonrasında ise KOMPLE bir dezenfeksiyon altına girerim.

Tekrar ediyorum ki BİZİM KOŞULLARDA maske virüsten değil polisten korur nokta net.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt