Martı TAG' ve 'Martı Motosiklet'e erişim engeli

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Taksiciler yine rahat durmayarak. Ve büyük lobileri ile martı'yı engellettiler. Bu ülkeye ne zaman taksi dışında bir taşıma aracı olarak bir ürün gelse hemen taksi lobisi onu engelliyor..

Bakalım bu işin sonu nereye varacak, Uber'i de engelleten bu zihniyet. Tek adam rejimini resmen o kadar benimsemişler ki, tek taşımacılık işlerini biz yapalım diyorlar.

Ellerinde olsa, otobüs, metro, tramvay, veya bilimum araçları engelleyecekler. Haberin devamını okumak için:

Kaynak:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Adana metrosunun neden saçma sapan güzergahı olduğunu hiç düşündün mü.?

lobisi sağlam olan istediğini yaptırıyor.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Adana metrosunun neden saçma sapan güzergahı olduğunu hiç düşündün mü.?

lobisi sağlam olan istediğini yaptırıyor.
Aytaç durağın halt etmesi o, rant uğruna Adana'ya yapmadığı kalmadı.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Metro bütçesiyle yapılmış "travma"ydır o... Özellikle işe yarar hiçbir yerden geçmez. Geçtiği yerleri de mahveder. Sorunuz: Huzurevleri mahallesindeki esnaflar. Berlin duvarı gibi mahalleyi ikiye bölmüş tam bir "Travma"y hikayesidir kendileri.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
nufusun ve trafiğin yoğun olduğu bölgeden geçirmek yerine tam tersi istikametten geçerilmesinin bir sebebi-nedeni-etkeni mutlaka olmalı.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Olayı araştırsak altından yine canımızı sıkacak bir sürü hikaye çıkar o yüzden hiç teşebbüs etmiyorum.

Bu arada taksiciler martı olayını nasıl ve neden durdurdu bilmiyorum ama bu kadar kuralsız kanunsuz denetimsiz bir ulaşım aracı daha yok heralde. (Benim anladığım martı o martıysa)

Ehliyet yok, kask yok, yolu yok, yaş sınır yok, toplam yolcu sınırı yok. Nerden isterse ordan gidiyorlar. (Ters yön, yaya geçidi vs) . bir anda giriverdiler hayatımıza.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
... bu kadar kuralsız kanunsuz denetimsiz bir ulaşım aracı daha yok heralde. (Benim anladığım martı o martıysa)

Ehliyet yok, kask yok, yolu yok, yaş sınır yok, toplam yolcu sınırı yok. Nerden isterse ordan gidiyorlar. (Ters yön, yaya geçidi vs) . bir anda giriverdiler hayatımıza.
+1 :ok
Aynen katılıyorum,dün yaşadığımızı yazsam,bir de bana bağırıyor "amcaaa kenara çekillll" diye ,yolda yürüsem neyse de,kaldırımdayım,hanım az daha terliğini atacaktı neredeyse (iyi ki terlik yoktu,atardı inanın) :haha1

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
+1 :ok
Aynen katılıyorum,dün yaşadığımızı yazsam,bir de bana bağırıyor "amcaaa kenara çekillll" diye ,yolda yürüsem neyse de,kaldırımdayım,hanım az daha terliğini atacaktı neredeyse (iyi ki terlik yoktu,atardı inanın) :haha1
Aman sakın ha! Terlik silah sayılıyor. Şaka gibi gelebilir ama kanunlara göre silah sayılıyor ve suçu da var.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Olayı araştırsak altından yine canımızı sıkacak bir sürü hikaye çıkar o yüzden hiç teşebbüs etmiyorum.

Bu arada taksiciler martı olayını nasıl ve neden durdurdu bilmiyorum ama bu kadar kuralsız kanunsuz denetimsiz bir ulaşım aracı daha yok heralde. (Benim anladığım martı o martıysa)

Bu tarz araçlara çok acil plaka veya tanıtım kartı verilmeli.
hata kullanım, park vb durumlarda o aracın numarası üzerinden ceza yazılabilir.

sistem üzerinden o saatte kim kullanmış yada en son kullanan kişi kimse
ceza miktarı ona rücu ettirilmeli.

gecenlerde tek şeritli ve eğimli yola çıkıyorum.
Pat önümde martı motorsiklet aracımla geçebilecek genişlikte yok.
araçtan in, motoru kenara çek tekrar yolu devam o anda
Dikkatsiz bir sürü arkamdan gelmiş olsa kaza kaçınılmaz olurdu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt