Maksimum 500 tl civarı kullanımı kolay ve sağlam cihaz tavsiyesi...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
next ve humax görüntü kaliteleri vasat basit cihazlardır . 500 lira gibi bir fiyata çıkacaksanız enigma2 tabanlı cihazlara bakın h265 codec ve broadcom işlemcili cihazlar olsun

Ben anne baba izleyecekse ucuz birşey olsun dedim.
Bahsettiğim ürünle bahsettiğiniz ürün aynı fiyata değil zaten. :hihi

odaf83 Çevrimdışı

odaf83

Yeni Üye
26 Tem 2017
45
enigma olması gerekmez h265 ve broadcom işlemcili olması yeterli . en iyi görüntü kalitesi broadcom işlemcili cihazlardır

Hocam daha önceki 100 liralık hiremconun da görüntü kalitesi gayet yeterli geliyordu bizimkilere... Önemli olan uzun süre çalıştığında donma kilitlenme yapmaması. Reset atmaması. Evde bazen sabaha kadar tv ve uydu alıcı açık oluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben anne baba izleyecekse ucuz birşey olsun dedim.
Bahsettiğim ürünle bahsettiğiniz ürün aynı fiyata değil zaten. :hihi

Hocam önemli olan uydu alıcının aralıksız 3 vardiya çalışabilmesi ve non stop zappinge dayanıklı olması:ok

enigma olması gerekmez h265 ve broadcom işlemcili olması yeterli . en iyi görüntü kalitesi broadcom işlemcili cihazlardır

Bunların yerli markalarda muadili yok mudur? Belki kendime düşünürüm... :)

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bulabilirseniz vestel codebox alın kendisi broadcom işlemcilidir. Hiremco, next ve humaxdan daha iyi görüntü verir. Bir de Goldmaster 3030 var sti işelmcili o da çok iyi görüntü kalitesi veriyor fakat sorunlu donuyor diyorlar

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975

vestel codebox bu cihazı satan yer yok internette hepsi dijitalde var gözüküyor fakat sakın almayın bu site ürünleri göndermiyor.

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
atlanta hd box al makina taş gibi 6 senedir hiç bozulmadı ama güncel yazılım verilmiyor cccam desteği ip tv desteği var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt