Maksimum 1000 tl ye kadar elektrikli süpürge önerisi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,449
eskiden orta gelirliydim ama kaliteli ürünler alabiliyordum ama son 2 yıldır türk parası kuşa döndü.eve me servisini çağırdım keşif için klima alacaktım fiyatları görünce şok oldum gittim ucuz yolllu fujıplus aldım.şimdi süpürge lazım beko toz torbasız artık iyi çekmiyor malum köpek olduğu için halıya yapışan kılları almıyor.miele bende baktım gönül ister onu alayım fakat güç yetmiyor bizi bu hale getirenlere yazıklar olsun.
mevcut elektrik supurgene
Turbo pet basligi almani tavsiye ederim.
emis gücüyle yeri girgirlar. kil,tuy vb kendine doluyor.

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
46
34
Arkadaşlar toz torbalı derken gittim torbasız aldim bu para ne menem birşey.Şöyleki optimum avm gittim o günde garaj günleri adı altında kampanya yapılmış neyse Karacanin bölümüne gittik hemen süpürge dikkatimi cekti Karaca nin Vantuz 7 modeli 400 tl olunca aldık tabi bu bizi en azından torbalı alana kadar götürür diye düşünürken eve geldik hemen bir deneme yapalim dedik turbo başlık olduğu için tercih ettim zaten neyse en fazla 2-3 dk süpürunce torbaya baktim bayağı bir pislik toplamış.Cok geyik yapip baş ağrıtmak istemem sorusu olan olursa elimden geldiğince cevap yazarım bu arada 73 db ses var ama gayet sessiz geçer not aldi.Fotograflari daha sonra ekleyeceğim inşallah. Hayırlı geceler...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
1.5 senedir kullanıyoruz her kullandığımızda iyi ki almışız diyoruz ?

STİLEVS SOUNDLESS ULTRA SESSİZ 61DB TORBALI-KUMANDALI SÜPÜRGE 1.499,00 TL yerine 989,00 TL

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt