Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bitti sayılır sadece parkeleri yapan usta bi 10 gün kadar parke ile fayans arasına konan çıtayı takmayın dedi yandıkça kapının hemen önünde birikmiş sıvı küfü vardı o kendini kurutup atsın ondan sonra takarsınız dedi zaten silikonlu cumadan sonra onu takıcam başka birşey yok şimdilik rabbim bir daha göstermesin inşallah :ok :bye
Ohh, bitmiş bitmiş.Bu arada amin inşallah çünkü çok zor çok,eşya kaldır eşya diz,tam bir felaket hele bizim yaşlarda olunca :uzgun

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Bugün bende göz doktorundan randevu almıştım 10 gün önce dedim gözlükleri yenilerim diye ama maalesef gözlük yerine ilaç verdi 1 göz damlası ve merhem sol gözümde sabahları kapakta şişme,ağrı,yanma vardı meğerse iltihap olmuş 10 gün kullanacaksın sabahlarıda buharda nemlendirilmiş pamukla sileceksin dedi bakalım sonuç ne olacak :bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bugün bende göz doktorundan randevu almıştım 10 gün önce dedim gözlükleri yenilerim diye ama maalesef gözlük yerine ilaç verdi 1 göz damlası ve merhem sol gözümde sabahları kapakta şişme,ağrı,yanma vardı meğerse iltihap olmuş 10 gün kullanacaksın sabahlarıda buharda nemlendirilmiş pamukla sileceksin dedi bakalım sonuç ne olacak :bilmiyom
Geçmiş olsun, ihmale gelmez ,malum yaşlar ilerledi iyice ama düzelir mutlaka :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Selamunaleyküm forum dostları

04351d4cbcc8de57695db3194007ede51961939d642a58b2.jpg

Geri
Üst Alt