Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Valla ben motor işini hiç tavsiye etmiyorum dostum gençliğimde yaşadığım kazadan dolayı sanada çok geçmiş olsun
Çok geçmiş olsun Sayın üstatlar. Neler olmuş size böyle. Olmayacağının garantisini veremem ama çok şükür en büyük kazam 40 KM ile dengesizin birinin önüme çıkmasıyla yaşadığım kazaydı. Full koruma olduğu için hiçbirşey olmadı.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Çok geçmiş olsun Sayın üstatlar. Neler olmuş size böyle. Olmayacağının garantisini veremem ama çok şükür en büyük kazam 40 KM ile dengesizin birinin önüme çıkmasıyla yaşadığım kazaydı. Full koruma olduğu için hiçbirşey olmadı.
Hepimizi allah korusun diyelim ancak biz ne kadar kaçmaya kalksak,da kazadan hele,ki şu son zamanların trafik durumları belli daha öncede yazmış olmam lazım ama insanlar artık birbirinin geçiş hakkına riayet etmiyor vede hemde hiçmi,hiç motorlu sürücüleri saymıyorlar motorun zaten açık olması ve rüzgardan en çok etkilenen bir araç her an kazada ölüm riski olan araçlardan biri ki önceki gün tv,de haberlerde gösterilen bir motor kazası vardı izledi iseniz çok vahim ve ölümle sonuçlanan bir kaza,ki arkasında taşıdığı bir 14 yaşındaki kız çocuğu tesadüfen kılpayı ölümden kurtuldu bence motorları sadece şehir içi hatta mahalle arası alışveriş için kullanılması ve hız yapılamayan bir araç haline getirmeleri gerekir diyorum şimdi burdan yazmaya devam etsek bu konu sabaha kadar sürer sizleri,de üzmek istemem :bilmiyom :ok :bye

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Ben artık kaçar ,uykum geldi gençler yarın( bu gün) da yine düğün var bana göre epey uzak yerde,iyi geceler :uyku:uyku1
Bende yavaştan müsaade isterim. Herkese sağlıklı, sıhhatli uykular dilerim. Hayırlı Cuma geceleriniz, Hayırlı Cumalarınız olsun. :bye :uyku1
Sizlere hayırlı geceler hayırlı cumalar olsun inşallah az sonra bende çıkarım allah rahatlık versin dostlar. :bye

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
imzandaki apostrofu doğru yapmışın beni dinlemişin tebrikler,bir de koca koca resimlere son versen sana tam yakışacak :kas
BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL'DIK

65387372_2281297542119382_3251946969341362176_n9f86d23da9ddf11d.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hayırlı geceler tüm dostlara teraspy usta yok düğünden gelemedi heralde yada düğün,de çok oynadı yoruldu hemen uyudu :bilmiyom :haha1 :ok
Açıkçası arkasından pek konuşmayalım Sayın Emmi' mizin azizim. Sonra gelir paralar valla. :haha

Hem sonra kendisi hem genç, hem her gittiği düğünün sahibi. Dolayısıyla kolay kolay yorulmaz sanırım. :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Açıkçası arkasından pek konuşmayalım Sayın Emmi' mizin azizim. Sonra gelir paralar valla. :haha

Hem sonra kendisi hem genç, hem her gittiği düğünün sahibi. Dolayısıyla kolay kolay yorulmaz sanırım. :ok
Yok üstadım biz kendisini çok sevdiğimizden takılıyoruz işte düğünün sahibimi onu bilemem ama bilirim paralar bizi onda para çoktur onun için paralar bizi :haha :hoba1:ok

Geri
Üst Alt