Maksat muhabbet olsun ...

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
45 var mısın 😀 Bir de soru yarım kaldı. Geçen video izlerken veteriner kliniğinde sinirli bir kedi gördüm 2 kişi zor tutuyorlardı 😀 Sen de tek çalıştığın için soruyorum. Sinirli hayvanlar geldiğinde nasıl tek başına nasıl yapıyorsun?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
45 var mısın 😀 Bir de soru yarım kaldı. Geçen video izlerken veteriner kliniğinde sinirli bir kedi gördüm 2 kişi zor tutuyorlardı 😀 Sen de tek çalıştığın için soruyorum. Sinirli hayvanlar geldiğinde nasıl tek başına nasıl yapıyorsun?
Aşağı yukarı diyelim.

Zapturapta almak ayrıca bir derstir. Bunun için farklı ekipmanlar ve yöntemler vardır. Çok sıkıntı olursa hanım yardım ediyor. Evin yakın olmasının avantajı. :haha

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,022
60
f5e7e015126146f2af1e6c224329a6f860f18823dff26708.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,022
60
Turnuva erken bitti geldim. Son zamanlar kafa dalgınlığı çocuklara doğru dürüst vakit ayıramıyordum. Bir mola vereyim dedim.

Keyifleriniz nasıl osmanke osmanke , I independent üstatlar?
bizim çocuklar büyüdüğü için artık onlarla değil torunla daha çok zaman geçiyor dostum benim durum belli şimdilik beklemedeyiz bakalım bu durumlarda ne kadar keyifli olunursa o kadar herşeye iyi taraftan bakmaya çalışıyoruz şimdilik yarın fırsat kalırsa hırdavat fuarına gitmeyi düşünüyorum ama oda yakın diye bakalım hastalar kendi,kendine idare edebilirlerse tabii :bilmiyom

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
bizim çocuklar büyüdüğü için artık onlarla değil torunla daha çok zaman geçiyor dostum benim durum belli şimdilik beklemedeyiz bakalım bu durumlarda ne kadar keyifli olunursa o kadar herşeye iyi taraftan bakmaya çalışıyoruz şimdilik yarın fırsat kalırsa hırdavat fuarına gitmeyi düşünüyorum ama oda yakın diye bakalım hastalar kendi,kendine idare edebilirlerse tabii :bilmiyom
İmkanlar el verdikçe kendinize vakit ayırmanız gerekli üstadım. Durumları bildiğim için ancak bu kadarını söyleyebiliyorum. En azından biraz kafa dağıtmış olursunuz.

Bizim turnuva olayı da tamamen nostalji üzerine. :) Punisher oynadık, street fighter alpha 2 oynadık. Arada bir Tekken olacaktı vazgeçtik. Gençliğimizin oyunları. Bizim aile kurma işi biraz geç olduğu için şimdi tüm vaktimizi onlarla geçirmeye çalışıyoruz. İnşallah torun sevmeyi de nasip eder Allah. Hepsine sağlık, sıhhat nasip etsin, hastalara şifa, bakanlara sabır, güç ihsan eylesin.

Geri
Üst Alt