Maket Mercedes 302

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Biz evlatla mutlu mesuduz.
0.5litre benzinle beynimi ütüleyip tüm stresimi alıyor.

8000tl makete verip öylece seyretmek.
nebileyim garip geliyor.

20191211_130405f847167ed73c7abf.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
17kg metal yığını, 4.5HP :kas

Buluşma alanında çok 1/10 - 1/16 yedim. Yedim derken yarış anlamında değil önüme çıktılar :haha

Ahaha MCD mi o markası ney

Diğer ölçekler tabiki 1/5 yanında plastik parçası kalıyor bizim eskiden ekip vardı 1/5 ler gezerken biz yanlarına yanaşmazdık :)

Modelciliğin de devri bitti eskiden daha güzel di özellikle 2000-2010 arası baya bir popüler di

En kötü tarafı da maliyetli bir hobi olması uzun zamandır kanatlı pervaneli görmedim şimdi herkes drone peşinde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Ahaha MCD mi o markası ney

Diğer ölçekler tabiki 1/5 yanında plastik parçası kalıyor bizim eskiden ekip vardı 1/5 ler gezerken biz yanlarına yanaşmazdık :)

Modelciliğin de devri bitti eskiden daha güzel di özellikle 2000-2010 arası baya bir popüler di

En kötü tarafı da maliyetli bir hobi olması uzun zamandır kanatlı pervaneli görmedim şimdi herkes drone peşinde
HPİ Baja 5B SuperSport

Goblin 700 merakım var. (dolar hayvan gibi yükselmese bir düşünecem)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
cogu kisi icin gereksiz fakat merak edip ne oldugunu biraz arastirdim
bulunan birsey degil ebay de tek bir ilan cikti daha önce acilmis ve kaldirilmis bir ilan yazdigina göre türkiyede üretilmis el yapimi ve koleksiyon ürünü yaninda 12 v adaptör de veriyormus 1200 euro fiyat vermis 120x40x30 ölcülerinde oldugunu yazmis
sonra ayni kisinn baska ilanlarini gördüm aktuel ilanda ayni ürüne 1300 euro fiyat vermis bu sefer baska modellerde yapmis ve onlarin fiyatida asagi yukari ayni.
ilan aciklamasini okuyunca almanca bile olsa türk kafasiyla yazildigi hemen belli oluyor:haha
hemen alin kacirmayin baska yok türünün tek örnegi her an bitebilir bu firsati kacirmayin :deli
yinede el emegi oldugu icin belki bize gereksiz ve fazla geliyor olabilir ama belkide fiyati hak ettigi kadardir

ilan linki :

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
3D hedehödö gibi bir şey hayatımıza girmiş, filamentler ucuzlama yoluna revan olmuşken, eli klavye tutan ve 3D modelleme çızıktırabilen biri için çok da bir şey ifade etmiyor. Ha illa ki meraklısı, koleksiyoncusu vardır. Ama Sota'nın dediği gibi, mal mal rafta duracaksa ne anlamı var ki? En azından kendin yapmadıktan/toplamadıktan sonra. Ne bileyim, benim gibi, kendi yaptığı dandik karton zımbırtılara bilem illa bi motor takıp yürütmezse rahat edemeyen çatlaklar için bir değeri olmayan süs şeysi. Rafta duran, İstoçtan alınma, çakma çin vazosu kılıklı bir şey işte.

Fazla mı gömdüm?
Bilmiyorum, bunu rafa koyup tozlanınca tozunu almaktan zevk alacak biriyseniz, bir şey deme hakkım yoktur, saygı duyarım elbet.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri