Mail Başına Sınırsız Google Drive 100 GB Free Alan Alabilme Metodu

M Çevrimdışı

murtisko

Yeni Üye
7 Nis 2020
1
54
Aşağıdaki Mesaj, Şüpheli içeriği, Konu sahibinin mesajı basıp gitmesi, içeriğin tarafımızdan kontrol edilip reklam ve yönlendirme amaçlı olduğu gerekçesi ile yönlendirme linki kadük edilmiştir.

Merhabalar Arkadaşlar
Şimdi yapamayanlar ve çoğu forumlarda puan-coin karşılığında
ücretli yapılan mail başına (sınırsız)
Google drive alanı (100 GB) alabilme metodunu paylaşıyorum.
Bunun için;
Linke Tıkla, açılan sayfada "shared drive Name" yazan yere drive ın adının ne olmasını istiyorsanız onu yazın sonra
hemen altındaki "your Google Mail address" yazan yere drive bin bağlı olduğu e postayı yazın ve
robot doğrulamasını geçip "get" yazan butona basın daha sonra drive uygulamanıza girin ve
Ortak drive' lar yazan yere bakmanız yeterlidir hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Shared drive benzeri bir şey diyor veri çalma numarasına benzettim ben. Google'ın bildiğim kadarıyla şuan böyle bir hediyesi yol standart 15GB. Büyük ihtimal link her hangi birinin satın aldığı ortak diske 100GB erişim yetkisi veriyor yüklediğiniz herşeyde disk sahibi arkadaşın eline geçiyor. Tabi bu sadece benim teorim doğruluğundan emin değilim işten anlayan arkadaşlar açıklık getirmeli.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Linke bakmadım ama Google bu tür hamleleri yemiyor benim bildiğim.
Yani bugün size o kapasiteyi verse bile bir süre sonra geri alıyor diye biliyorum.

Bir aralar fena halde meşhurdu, millet bedava depolama kapasitesi kovalıyordu bulut depolama servisleri için.
Er ya da geç kapatılıyor o hesaplar ben öyle gördüm.

Ben mutlaka bir gün kapatılır diye zamanında öyle şeyler yapmadım.
Sadece Google'ın dağıttığı hediyeyi almıştım ben.
O sayede 15 GB ek depolama alanı almıştım.

Koca şirket ücretle sattığı şeyi suistimal ettirir mi hiç? :kiskis

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Yani bugün size o kapasiteyi verse bile bir süre sonra geri alıyor diye biliyorum.

Bir aralar fena halde meşhurdu, millet bedava depolama kapasitesi kovalıyordu bulut depolama servisleri için.

Hocam bu kurumsal hesaplarda resmi olarak depolama limiti yokmuş Youtube'da bazı arkadaşlar kurumsal Google hesapları kullanarak 600TB veriyi yedeklemeye çalışıyorlardı sonra 1TB günlük Upload limiti olduğunu buluyorlardı, bunun içinde 10 tane hesap alıp Linuxta script yazarak kotası dolunca diğer hesaptan ortak klasöre yüklemeye devam ediyorlardı. Tabi veri çok büyük olduğundan çok uzun Upload süresi sebebiyle pes ediyorlar ama Google bir şey yapmamış bunları yaparlarken. Sonra bütün işlemin videosunu çektikleri için tabi Google bir şey yapmış olabilir ama ilginç bir deneydi.?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Abi her şeyin yasal hakkım olan kısmını seviyorum. Yıllar önce bana 15gb hediye demişti, Halen o 15gb alanı kullanırım. Sağ olsun :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam bu kurumsal hesaplarda resmi olarak depolama limiti yokmuş Youtube'da bazı arkadaşlar kurumsal Google hesapları kullanarak 600TB veriyi yedeklemeye çalışıyorlardı sonra 1TB günlük Upload limiti olduğunu buluyorlardı, bunun içinde 10 tane hesap alıp Linuxta script yazarak kotası dolunca diğer hesaptan ortak klasöre yüklemeye devam ediyorlardı. Tabi veri çok büyük olduğundan çok uzun Upload süresi sebebiyle pes ediyorlar ama Google bir şey yapmamış bunları yaparlarken. Sonra bütün işlemin videosunu çektikleri için tabi Google bir şey yapmış olabilir ama ilginç bir deneydi.?

O dediğinizi bilmiyorum maalesef.
Benim dediğim böyle bir site aracılığıyla hesabına depolama kapasitesi ekliyorsun.
Sanki promosyon kodu giriyormuş gibi işliyor galiba.
Sonra ya hesap patlıyordu ya kapasite. :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt