madenciler kart değişimi yapacak adamlar bitiyor diyor?...

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
actigin konularda icerigi burada paylassan baska siteye gitmesek daha iyi olurdu konunun altina kaynak olarka yine sitenin adresini koyabilirsin bu sekilde ne basliktan ne icerikten birsey anlayamiyorum dogal olarak dis kaynaga gitmeye degermi degmezmi bilemiyorum bu durum sadece benim icinmi böyle bilmiyorum

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
actigin konularda icerigi burada paylassan baska siteye gitmesek daha iyi olurdu konunun altina kaynak olarka yine sitenin adresini koyabilirsin bu sekilde ne basliktan ne icerikten birsey anlayamiyorum dogal olarak dis kaynaga gitmeye degermi degmezmi bilemiyorum bu durum sadece benim icinmi böyle bilmiyorum
madenciler ekran kartlarını satınca kripto para bitecek gibi konu açıyorlar... yeni kartlara geçiyorlar...

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
madenciler ekran kartlarını satınca kripto para bitecek gibi konu açıyorlar... yeni kartlara geçiyorlar...
halen birsey anlamadim :alala
madenci dediginde benim anladigim>
18416_maden.jpg

madenci mesai giris kartinimi degistiriyor ne parasi kim konu aciyor?
saka bir yana bu tavsiyem genel anlamdaydi bir kac konuna denk geldim ve pek anlasir görünmedi haber yada icerigi burada paylasip altina kaynak eklersen anlamasi daha kolay olur yinede sen bilirsin

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerindeki keskin düşüşün ve bu pazardaki uzun süreli durgunluğun bir sonucu olarak, büyük madenciler yavaş yavaş "ekmek tekneleri" olan ekran kartlarını satmaya başladılar. diye algı yapmaya çalışıyorlar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
halen birsey anlamadim :alala
madenci dediginde benim anladigim>
18416_maden.jpg

madenci mesai giris kartinimi degistiriyor ne parasi kim konu aciyor?
saka bir yana bu tavsiyem genel anlamdaydi bir kac konuna denk geldim ve pek anlasir görünmedi haber yada icerigi burada paylasip altina kaynak eklersen anlamasi daha kolay olur yinede sen bilirsin
Harbiden ne olacak bizim bu emekçi kardeşlerimizin hali :( (Ciddiyim)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerindeki keskin düşüşün ve bu pazardaki uzun süreli durgunluğun bir sonucu olarak, büyük madenciler yavaş yavaş "ekmek tekneleri" olan ekran kartlarını satmaya başladılar. diye algı yapmaya çalışıyorlar...
bu tarz bir aciklama daha iyi olur :ok
Harbiden ne olacak bizim bu emekçi kardeşlerimizin hali :( (Ciddiyim)
hic birsey olmaz türkiye de ne düzeliyorki o konuda bir gelisme olsun kiyaslama örnegi vereyim
gecenlerde bir arkadasimin tanidigi ile tanistim seninde adasin oluyor kendisi zamaninda burada madende calismis almanya madenleri kapatinca erken emekli olmus simdi 1800 euro emekli maasi aliyormus genelde türkiyede yasiyor benden gec görünüyor hovardalik pesinde onun emekli maasini ben calisarak anca alabiliyorum ki en azindan burada yasiyorum türkiyede maas desen yok is güvenligi desen yok kaza olsa üstünü örterler madenin icinde gömerler seni söylenecek sey cok da ne diyelim
demin tesadüfen izliyordum paylasayim biraz güzel anlatmis türkiyenin durumunu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Güya teknoloji sitesi, haberde kripto para demek yerine Bitcoin diyor. :slap
Madencilik bitmez, aklı olan zarar yazana kadar devam eder.
Önemli olan gideri karşılayacak gelirin olması. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt